Belkin představil nové modely bezdrátových nabíječek pro rok 2018

Společnost Belkin je známá zejména díky množství příslušenství, které k mobilním telefonům a hlavně iPhonům vyrábí. Nyní představila novou rodinu bezdrátových nabíječek s názvem Boost Up.

První z nabíječek se řadí do kategorie jménem Boost Up Bold. Jedná se o minimalistické bezdrátové nabíječky, které jsou nabízeny ve čtyřech barevných variantách – růžové, modré, bílé a černé. Nabíječka nabízí výkon 10 W a je určena všem zařízením, které podporují standard Qi.

Dále byl představen zajímavý stojánek pojmenovaný Boost Up Wireless Charging Stand. Ten opět může bezdrátově nabíjet vaše zařízení a to jak na výšku, tak na šířku.

Nebyl by to Belkin, kdybychom se nedočkali nějakého příslušenství do auta. Společnost také odhalila vynikající držák Wireless Charging Car Mount na čelní sklo automobilu. I ten samozřejmě nabíjí vaše zařízení bezdrátově. To se může hodit zejména v situacích, kdy máte na telefonu spuštěnou navigaci a baterie vám mizí před očima.

Pokud je vám jedna nabíječka málo

V rodině Boost Up se také nachází duální bezdrátová nabíječka Dual Wireless Charging Pad, která nabídne rovněž výkon 10 W a dokáže tím nabíjet až dvě zařízení najedou.

Modelová řada Boost Up bude k dispozici až v létě 2018. Oficiální cena produktů zatím nebyla oznámena. Pokud se ale už nemůžete dočkat a nějakou tu bezdrátovou nabíječku od Belkinu byste chtěli ihned, můžete si zakoupit aktuální model Boost Up Wireless Charing Pad, který vyjde na cca 1 300 Kč.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?