Další bezdrátová sluchátka od Applu mají zpoždění, BeatsX až v únoru

Společnost Beats, kterou Apple před nedávnou koupil, začne prodávat bezdrátová sluchátka BeatsX až v únoru příštího roku.

Americká firma v poslední době nemá s prodejem bezdrátových sluchátek moc štěstí. Po zpoždění dodávek sluchátek AirPods, které jsou konečně k dispozici na objednání, se nestíhá nabídka dalších. Přitom nejlepší období, kdy prodej odstartovat, je už pryč.

 

BeatsX s revolučním čipem W1

BeatsX jsou sportovní bezdrátové špunty, které spojuje kabel s ovládáním. Na jediné nabití vydrží hrát kolem 8 hodin a rychlé 5minutové dobití jim dodá šťávu na 2 hodiny poslechu. To vše díky novému čipu W1, který už Apple použil u zmíněných AirPods nebo třeba u Beats Solo 3, které na jedno nabití zvládají 40hodinový provoz. Mimo větší výdrže se W1 postará i o rychlejší připojení k zařízení se systémy macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3

BeatsX

Sluchátka měla být k dispozici už 20. prosince. Ani tak by ale Apple nestihl největší vlnu objednávek, která nastává každoročně od listopadu do začátku prosince. Všichni totiž chtějí nakoupit dárky na Vánoce.

Sluchátka BeatsX jsou uzpůsobena pro používání s iPhonem. Ovladačem lze kromě hudby také pouštět Siri. Speciální kabel, který Apple nazývá Flex-Form se nemotá a měl by být pohodlný k nošení přes celý. V balení naleznete 4 velikosti špuntů, hezké pouzdro a nabíjecí Lightning kabel.

Cena sluchátek je v českém Apple Online Storu 4 199 Kč a vybírat můžete mezi černou a bílou variantou. Zatím ale nelze sluchátka ani objednat.

Zdroj: Apple.czKam dál?