Rádio Beats 1 začne vysílat toto úterý v 18.00

Senior ředitel Apple Music na svém blogu prozrazuje, kdy vyjde iOS 8.4 a kdy také začne vysílat Beats 1.

Bývalý generální ředitel Beats Music a současný senior ředitel Apple Music Ian Rogers včera publikoval krátký článek shrnující svoji cestu vedoucí až k současné pozici v nové hudební službě Applu. Rogers v tomto textu také odhalil časový plán vypuštění iOS 8.4, se kterým do našich zařízení vstoupí i očekávaná hudební služba Apple Music.

https://youtu.be/Y1zs0uHHoSw

Podle těchto informací Apple vydá iOS 8.4 v úterý ráno v osm hodin pacifického času (tj. 17.00 času středoevropského), což je o dvě hodiny dříve, než jak tomu bylo u předchozích verzí iOS. Ještě důležitější zpráva ovšem je, že o hodinu později (tj. 18.00 našeho času) začne vysílat první rozhlasová stanice Applu Beats 1.

Tato událost významná pro historii Applu se už také objevila na Facebooku pod názvem Apple Music Launch, kde kdokoliv z celého světa může odkliknout, že bude u toho, když Beats 1 začne vysílat.

Screenshot 2015-06-28 16.51.16

A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, tak je také velmi pozitivní, že i když je streamovací služba Apple Music placená, poslech rádia Beats 1 je zdarma pro všechny majitele Apple ID. Nezapomeňte ale, že ani první tři měsíce provozu Apple Music nebude nutné za tuto službu platit. Apple pravděpodobně předpokládá, že služba bude tak zajímavá a převratná, že si ji každý po této zkušební době rád předplatí.

Zdroj: MacRumorsKam dál?