Firma Apple

Babiš Apple Store přitáhne do Prahy. Další nesplnitelný slib, nebo pravda?


Andrej Babiš Apple Store zajistí pro naši zemi a v Praze se budou díky němu radovat všichni jableční fanoušci. Tim Cook o tom měl s premiérem jednat.

Veškeré informace o konané schůzce ve švýcarském Davosu na Světovém ekonomickém fóru jsou k dispozici na sociálních sítích českého premiéra. Ten se v příspěvcích pochlubil, že s Timem Cookem mluvili o situaci v naší malé zemičce a prezentoval ji jako místo pro budoucnost. Nejzajímavější zmínkou je ale přijetí nabídky Babiše postavit oficiální Apple Store v Praze.

 

Babiš Apple Store slibuje

Andrej Babiš nabídl Applu, aby postavil Apple Store v Praze. A kupodivu Tim Cook tuto výzvu přijal. Není to ale tak jednoduché, jako vyjádření premiéra. Celý proces zavedení Apple Storu do nové země má svůj dlouhý cyklus a podle různých odhadů může trvat i 10 let. Založení koordinačního týmu je určitě chválihodnou skutečností, ale opět to neříká, jak dlouho bychom ještě mohli čekat.

Sice jsme konečně dostali směrodatnou informaci o založení oficiálního Apple Store v České republice, ale v politice nemá nikdo nic jisté a tím spíše, pokud jde zrovna o Andreje Babiše. Rádi bychom věřili těmto informacím, zůstáváme ale nohama na zemi a raději mírníme všeobecné nadšení.

Zdroj: Facebook Andreje Babiše