Na Mac se chystají další hry, po HITMANOVI přijdou Ark: Survival Evolved a The Pillars of the Earth

Nejdřív jsme byli informováni o HITMANOVI. Po skončení E3 se však dozvídáme, že se můžete těšit ještě na další hry, které letos na počítače Mac dorazí.

Předně se jedná o Ark: Survival Evolved, které na macOS vyjde již 8. srpna. První díl The Pillars of the Earth bude následovat o týden později, tedy 15. srpna.

 

Ark: Survival Evolved

V této survival hře se bez jakýchkoli prostředků probudíte na ostrově zvaném Ark, kde bude samotné vaše přežití záviset jen na vašich schopnostech. Budete si muset vyrobit přístřešek, začít pěstovat zemědělské plodiny a obstarat si prostředky na svou obranu ale i útok.

 

Ve hře na vás čeká na 100 různých druhů dinosaurů, které si můžete ulovit jako potravu, nebo je vycvičit jako domácího mazlíčka, ale i nemilosrdného lovce, který vám pomáhá při honech. Základní verze Arku bude stát 100 dolarů, ta rozšířená, ve které dostanete notes s informacemi o hře, mapu ostrova, soundtrack ke hře a plakát pak na 160 dolarů. Hra bude dostupná na Mac, PC, Xbox One a PlayStation 4.

 


E3 (Electronic Entertainment Expo) je každoroční veletrh zaměřený na videoherní průmysl. Výrobci často předvádějí nové hry právě na tomto veletrhu, kde mají možnost hráčům předvést své dílo. E3 se koná v Kalifornii, ve městě Los Angeles. Veletrhu E3 se v roce 2015 v Los Angeles Convention Center zúčastnilo přes 52 tisíc návštěvníků a 300 vystavovatelů, kteří představili více jak 1 600 produktů.

Zdroj: Wikipedie


 

The Pillars of the Earth

The Pillars of the Earth je 2D point and click adventura od společnosti Daedalic Entertainment, která vychází z novely Kena Folleta, jež nese stejné jméno. Odehrává se v Anglii 12. století a vypráví příběh stavby katedrály a lidí, kteří se kolem ní točí.

 

Novela čítá na 1 000 stran, proto je hra rozdělena do tří částí. Ta první obsahuje na 200 ručně kreslených scén, které nesou hudební podkres, který nahrál FILMharmonic Orchestra v Praze. Hra bude dostupná pro platformy Mac, PC, Xbox One, PlayStation 4 a později by měla přijít i iOS verze pro iPhony a iPady.

Zdroj: AppleInsider.comKam dál?