VideoCast

Appliště VideoCast #115: Aplikační nářez


Ve 115. díle Appliště VideoCastu ukazujeme nejzajímavější aplikace, které můžete na App Storu stáhnout. Napočítali jsme jich celých 35!

Celý díl je prošpikovaný hromadou aplikací, které stojí za to mít a používat. Rozdělili jsme ho na dvě části. První ukazuje ty aplikace, které jsou pro mě nepostradatelné a používám je každý den. Není jich málo, tak doufám, že alespoň pár neznáte. V druhé části jsme prohrabali App Store a vybrali aplikace, které musíte alespoň vyzkoušet.

Aplikace, které denně používám

Výčet těchto aplikací je opravdu dlouhý. V telefonu se mi denně otevírají tyto aplikace: Google maps, Slack, Trello, Google Analytics, Fakturoid, Dropbox, Buffer, Tweetbot, Idos, Expires, Pocket, NHL, ČSFD, Yelp, iPumpuj, Liftago, Genius Scan, Shazam, Po stopě, Snapseed, Spotify, Záchranka a QR Scan

Aplikace, které stojí za to stáhnout

Po nahlédnutí do App Storu jsme museli zmínit tyto aplikace: Můj vlak, Waze, Skype, Mapy.cz, Periscope, Uber, Gmail, Aladin, Bakaláři, Tinder, Livesport a Restu

Určitě jsme na nějakou zapomněli a určitě jsme nějakou vychválili až do nebes moc. Je to jen subjektivní hodnocení a tak je k tomu nutné přistupovat. Objektivní výčet sestavit nelze.

Jaké aplikace používáte vy a my je nezmínili? Napište nám je do komentářů nebo přímo pod video na YouTube!