Appliště VideoCast #112: Lipa Learning

Ve 112. díle Appliště VideoCastu jsme zavítali do společnosti Lipa Learning, která vyvíjí hry pro děti. Kromě toho má vlastní školku, ve které si na dětech testují svoje výtvory. První část je věnována právě jí, přejeme příjemnou zábavu!

Hry pro děti

Her pro děti na iOS je spousta a každý, kdo tuto problematiku řeší, se určitě zajímá i o to, aby hra něco dítě naučila. Nehledě na to, že některé hry nejsou pro děti vůbec vhodné a rodič se musí bát, aby jeho dítko nezískalo špatný návyk. Společnost Lipa Learning se zaměřila jenom na edukační hry pro děti a ve svém portfoliu tak nabízí různé tituly s vhodnou tématikou pro různě staré ratolesti. V současnosti se zaměřují na hry od jednoho roku pro ty nejmenší až po předškolní výrostky.

Kde nechat přes den děti? Lipa má školku

Snad žádné vývojové studio u nás se nemůže pochlubit vlastní školkou. Lipa spojuje jednak možnost odložit si své děti do tohoto zařízení a jednak si na přítomných dětech zkouší své herní výtvory. Je to praktické pro obě strany. Rodič má své dítko kam dát přes den a vývojář má skvělou příležitost, jak si v reálu vyzkoušet, co vytvořil. Navíc ve školce dbají na výuku angličtiny (zajišťuje několik rodilých mluvčích) a také se o děti starají opravdoví profesionálové na výuku.

Lipa Learning

Společnost Lipa Learning byla založená teprve před pár lety a na začátku byl jasný cíl. Udělat soubor her pro děti, které opravdu něco naučí a rodiče budou mít jistotu, že Lipa je zárukou kvalitní zábavy i bezpečného hraní si.

Co říkáte na celý koncept společnosti? Nám se líbí moc a protože je Lipa velká a zaměstnanci tvoří hodně týmů, tento VideoCast je rozdělen na dva díly. Druhý vydáme zase za týden. Komentujte pod článkem nebo videem na Youtube a pokud byste se chtěli do Lipa Learning připojit, napište jim na mail: info@lipalearning.com.Kam dál?