Apple Watch Series 3 s LTE modulem expandují do čtyř dalších zemí

Apple rozšířil distribuci jeho Apple Watch Series 3 s LTE modulem o další čtyři země. Konkrétně se jedná o Dánsko, Indii, Švédsko a Tchaj-wan.

O tomto rozšíření Apple informoval již minulý měsíc, kdy uvedl i termín dostupnosti Apple Watch Series 3 s LTE modulem v těchto nových destinacích. Ten splnil a zákazníci v Dánsku, Indii, Švédsku a Tchaj-wanu si tak již dnes mohou hodinky Applu s telefonním modulem pořídit. Oproti verzi bez telefonního modulu ten s LTE poznáte díky červené plošce na jejich korunce.

Apple Watch Series 3

Zákazníci v Dánsku a Švédsku tak v chytrých hodinkách Applu mohou využívat služeb operátora 3, v Indii se jedná o Reliance Jio a Airtel. Zde pak není třeba žádný dodatečný tarif. Ten je totiž sdílený s tím, který je v párovaném zařízení. Na Tchaj-wanu přináší plnou podporu hned pět operátorů. Jedná se o Taiwan Mobile, FarEsTone3, Telecom3, Chunghwa a APT3.

 

Už 16 států telefonuje jen skrze hodinky

Apple Watch Series 3 s LTE modulem jsou tak dostupné již v šestnácti zemích. Patří mezi ně Austrálie, Kanada, Čína, Dánsko, Francie, Německo, Indie, Japonsko, Portoriko, Švýcarsko, Singapur, Hongkong, Švédsko, Spojené království, Spojené státy a Tchaj-wan.

My samozřejmě stále čekáme a díky aktuální situaci se dá předpokládat, že si ještě dlouho počkáme. Tuzemští operátoři totiž čemukoli pokrokovému příliš naklonění nejsou. Vinu nese ale i samotný Apple, pro kterého přece jen nejsme nikterak lukrativní trh, a tak nejsme zrovna jeho prioritou (viz Apple Pay, česká lokalizace Siri, chybějící kamenný Apple Store atd.).Apple Watch Series 3 jsou však v České republice běžně dostupné, akorát s chybějícím LTE modulem. Využili byste jej vůbec, nebo vám hodinky postačují i bez možnosti přímého telefonování bez přítomnosti párovaného iPhonu? Napište nám své názory do komentářů pod článek.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?