Apple Watch

Apple létá v oblacích. S Apple Watch na ruce


Apple uveřejnil novou reklamu s názvem „Let“. A doslova v ní aktérka spotu létá v oblacích s Apple Watch na ruce. Společnost tím vyjadřuje mobilní svobodu.

Spot trvá jednu minutu a má jej na svědomí Jonathan Glazer. Hlavní aktérka, kterou představuje šampionka ve „ vzdušném tancování“ Inka Tiitto, v ní nejdříve běží s Apple Watch na ruce, aby se posléze vznesla k oblakům a následně padla do jezera. V ten moment ji někdo volá na její chytré hodinky společnosti. Je to skutečná mobilní svoboda.

Premiérově bude tato reklama odvysílána během dnešního ceremoniálu Brit Awards 2019. Mít možnost přijímat hovory na Apple Watch Series 4 v České republice nemáme a je otázkou, zda se jí v dohledné době někdy dočkáme. Tyto hodinky se u nás ani s integrovaným Cellular modulem neprodávají.

Apple Pay v ČR je skutečností! Od dnešního dne můžete platit iPhonem nebo hodinkami

Buďme alespoň rádi za to, že po dlouhém otálení u nás americká společnost konečně spustila službu Apple Pay. Ještě by to chtělo naučit Siri češtinu a začít zde prodávat chytrý reproduktor HomePod. Nebuďme ale příliš horliví, třeba se jednou dočkáme i tohoto.

Zdroj: MacRumors.com