Apple Watch

Zaměstnanci Amazonu si nakradli stovky Apple Watch v ceně přes 2 milióny korun

Čtveřici Amazon pracovníků teď asi nečeká hezké období


Jak se zdá, tak v Amazonu si zaměstnanci moc nevydělají. Čtveřice výtečníků si chtěla přilepšit krádeží několika stovek Apple Watch. Na vše se přišlo.

Přímo ve skladu Amazonu zloději odcizili stovky chytrých hodinek Applu. Nemuseli překonávat žádná bezpečnostní opatření, přímo tam totiž pracovali. O to více je jejich čin nepochopitelný a vypadají teď jako amatéři.

4 zloději a stovky Apple Watch

Policie zatkla 3 osoby – Taneeshu Pinkett, Tyaishu Butler a Isaaca Francise, čtvrtá – Shadaria Bell, je stále na útěku. Na policejní stanici pak pořídili fotografii některých ukradených věcí. Mezi nimi nejsou jen Apple Watch, ale i nějaké tablety, kabely a pásky.

Apple Watch krádež
Ukradené Apple Watch, které zajistili na policejní stanici Middletow

Samotný Amazon kontaktoval policii. Prozatím bude probíhat vyšetřování a je jisté, že zaměstnanci nevyváznou bez trestu. V takovém případě se dá čekat, že si posedí i nějakou dobu za mřížemi.

Nejlepší koncept watchOS 6. Více kroužků, spánek a automatické ciferníky

Hodně zlodějů dává přednost Apple produktům, protože jsou dražší a velmi dobře se dají prodat. Navíc jsou populární a je o ně zájem. Zaměstnanci Amazonu sice evidentně nebyli žádní myslitelé, ale stává se, že někteří zloději se uchýlí k prostému popadnutí počítače nebo jiného drahého produktu přímo z pultu v obchodě. Takový zloděj je pak téměř okamžitě polapen.

Zdroj