iPhone

Apple upozorňuje na šifrování iMessage a výdrž iPhonu XR v nových reklamách

První reklama zdůrazňuje bezpečnost systému, druhá zase vlastnosti telefonu iPhone XR. Nasmějete se i dojmete


Apple na svém YouTube kanálu uveřejnil duo reklam, které se točí kolem iPhonu XR. První upozorňuje na šifrování iMessage, druhé na dlouhou výdrž.

První video se jmenuje „Inside Joke“ a je více jak minutu dlouhé. Žádný vtip v něm sice nezaslechnete, i tak se rozhodně hodně nasmějete. Smích hlavní aktérky je totiž skutečně nakažlivý. Reklama vás však nechce pobavit, chce vás informovat o tom, že zprávy určené vám si přečtete jen vy a to díky šifrování iMessage.

 

Stopáž druhé reklamy je již jen něco málo přes 40 sekund. Apple se v ní snaží upozornit, že i když vy už dávno nebudete moci, váš iPhone XR bude mít pořád dostatek šťávy. I když tedy usnete u sledování fotbalu či hraní her, nic se neděje. Dle Applu má totiž iPhone XR nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů, které kdy americká společnost představila.

 

Tato reklama byla uveřejněna týden poté, co se objevila obvinění zákazníky ve Velké Británii, že výdrž tohoto modelu telefonu společnost nadsazuje i více jak o 50 procent. Zkušenosti recenzentů se ale v tomto poněkud rozbíhají, protože ti ji vesměs chválili a to prakticky ihned po začátcích prodeje telefonu loni na podzim.

 

Jak jste na tom s výdrží iPhonu XR vy? Sdělte nám to v komentářích pod článkem.

Zdroj