Apple Store podporuje Touch ID, rozhodněte to prstem

Aktualizujte si aplikaci Apple Store. Nákupy jsou nyní mnohem jednodušší díky podpoře Touch ID, takže odpadá zdlouhavé zadávání hesla!

V App Store se dnes objevila nová verze mobilní aplikace Apple Store. Ta umožňuje všem uživatelům Apple produktů pohodlné nakupování takřka pár kliknutími. Nový iPhone, iPad, Mac, Apple Watch či další zařízení a příslušenství, máte okamžitě po ruce. Žádný speciální uživatelský účet neřešíte. Veškeré záležitosti prováděné v Apple Storu, jsou součástí vašeho Apple ID, včetně platebních transakcí, fakturační a dodací adresy.

 

Rozhodněte to pomocí prstu, Apple Store to dovolí

V okamžiku placení objednávek bylo ještě donedávna nutné zadávat ručně heslo k Apple ID, aby došlo k potvrzení transakce. To už ovšem neplatí. Pokud vlastníte nejaktuálnější verzi aplikace Apple Store a zařízení opatřené snímačem Touch ID, můžete se plně spolehnout na svůj otisk prstu. Stačí přiložit a je vystaráno.

Apple Store

Tato funkce se automaticky aktivuje. Pro její deaktivaci klepněte v Apple Store nejdříve na záložku účet, následně nastavení účtu. Zde odškrtněte variantu Touch ID. Pokud jste na používání otisku prstu zvyklí, rozhodně tuto novinku potvrzování plateb uvítáte. Jestli ale nemáte k dispozici produkt podporující Touch ID nebo z nějakého důvodu nemáte otisk prstu nastaven, pak se musíte stejně jako dříve trápit s ručním zadáváním přihlašovacího hesla k Apple ID.

Nakupujete přes tuto aplikaci? Napište nám do diskuze pod článek!

Zdroj: MidAtlanticConsulting.comKam dál?