Apple Pay

Apple Pay v Česku stále není. Apple ale na službu vnadí reklamami na funkci Apple Pay Cash


I když my na Apple Pay v Česku stále čekáme, mnozí si této služby mohou užívat již po dlouhou dobu. Společnost nyní uveřejnila tři nové reklamy.

Zatímco platba přes Apple Pay v Česku stále dostupná není, v USA si mohou zákazníci společnosti užívat i nadstavby Apple Pay Cash. Tato funkce totiž umožňuje jednoduché odesílání financí např. skrze aplikaci Zprávy. Apple si je vědom toho, že se jedná o velice jednoduché sdílení finančních prostředků napříč uživateli, a proto jej promuje třemi novými reklamami.

Apple Pay je v Německu. Bude Apple Pay v Česku na začátku roku 2019?

Každý reklamní spot trvá jen 15 sekund a zobrazuje fiktivní komunikaci mezi uživateli služby v aplikaci Zprávy. Ti si mezi sebou posílají peníze s tím, že po obdržení následně zaplatí nákup skrze jejich iPhone. Jednoduché a efektivní.

 

Apple Pay v ČR na dohled

I když je spekulací již přespříliš, stále se jako ideální termín jeví přelom března a dubna. A na co že to? Samozřejmě že na oficiální spuštění Apple Pay ČR. Službu by přitom měly podporovat všechny velké tuzemské banky. Nutno ale podotknout, že aby měla služba skutečný úspěch, musí ji podporovat i jednotlivý prodejci.

Zdroj: AppleInsider.com