Apple Pay

Apple Pay bude již brzo spuštěno v Rakousku. Co Apple Pay Czech Republic?


Platební služba Apple Pay se čím dál více rozšiřuje. Nyní uniká zpráva, že služba bude v následujících týdnech až měsících dostupná v sousedním Rakousku. Nás ale víc zajímá, co Apple Pay Czech Republic?

To, že bude Apple Pay spuštěno v Rakousku, je poměrně dobrá zpráva. Je tak jen otázkou času, než Apple spustí i službu Apple Pay Czech Republic. Teoreticky je tak možné, že bychom se mohli dočkat již v průběhu tohoto léta. Již z dřívějších zpráv víme, že na Apple Pay jsou české banky celkem dobře připraveny a vše tak závisí jen na rozhodnutí samotného Applu. Například Moneta Money Bank se již dříve vyjádřila, že bude mezi prvními podporovanými bankami.

Apple

Rakousko dříve, než Německo

Co se týká zprávy ohledně Apple Pay v Rakousku, tak ta pochází od dvou nejmenovaných bank, které prý s Applem vyjednávají o podmínkách a poplatcích. Služba by tak měla být spuštěna někdy koncem měsíce července či v průběhu srpna. Zajímavá je také informace, že Apple Pay by mělo být v Rakousku dříve, než v sousedním Německu. Pokud se tedy podíváme na mapu Evropy, kde je služba dostupná, tak podpora v Německu a České republice, potažmo Slovensku, se zkrátka přímo nabízí.

Do komentářů nám dejte vědět, zda budete v budoucnu Apple Pay používat.

Zdroj: macrumors.com