iPhone

Apple iPhone XI zase jinak. S ostře řezanými hranami mu to opravdu sluší


Gunho Lee představil svůj koncept toho, jak by mohl nový Apple iPhone XI také vypadat. Vynikají na něm ostré hrany i (PRODUCT)RED barva.

I když do představení nových modelů iPhonů zbývá něco kolem osmi měsíců, již zde máme čtvrtou podobu toho, jak by Apple iPhone XI mohl ve finále vypadat. Video, které má na svědomí Gunho Lee, je navíc velice povedené. Vychází totiž z video spotů samotné americké společnosti.

Telefon je tak zobrazen ze (skoro) všech jeho stran, přičemž jsou nám ukázány ty nejzásadnější novinky. Nechybí tak čip A13 Bionic, čtečka otisků prstů integrovaná přímo do displeje, druhá generace Face ID, tři objektivy fotoaparátu a líbivá červená a charitativní (PRODUCT)RED barva.

Je zde další koncept toho, jak možná bude vypadat iPhone 11

Co nám ale video neřekne, jsou jakékoli bližší specifikace fotoaparátu a protože se video příliš nevěnuje spodní straně, nevíme, zda je nabíjecí konektor stále Lightning, nebo už USB-C. Ostře řezané hrany telefonu Apple iPhone XI po vzoru iPhonu 5 a nových iPadů Pro 2018 ale vypadají určitě velice líbivě. Ideálně se jeví i vyřešení prostoru pro tři kamery fotoaparátu.

A jak se tento design líbí vám? Dejte nám to vědět do komentářů pod článkem.

Zdroj: 9to5mac.com