Poprvé jsem se s focením tabletem setkal v Americe v květnu roku 2011. V té době to mohla být 2. generace nebo dokonce ještě ta 1. Je zajímavé, když projíždíte na vznášedle bažiny v Everglades na Floridě a vedle vás na lodi stojí rozměrný Američan a v ruce drží obrovskou desku. Od té doby těchto případů přibývalo a není problém vidět ani české uživatele fotící tabletem.
iPadOS 27 beta se krátce objevila i pro starší iPad Pro
Apple na vývojářském webu krátce nabídl obnovovací image iPadOS 27 beta i pro dva starší iPad Pro, které v oficiálním...

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.