Aplikace a HryiOS

Vítězové Apple Design Award 2019 a nejlepší iOS aplikace a hry

I letos Apple rozdal jeho designové ceny. Přečtěte si, jakým titulům je udělil


V rámci probíhající vývojářské konference udělila společnost Apple ceny Apple Design Award 2019. Podívejte se na ty nejlepší iOS aplikace a hry.

Apple touto cenou poukázal na tvůrčí umění i technické úspěchy vývojářů, kteří na platformách Apple vytvářejí ten nejlepší design, inovace a technologie. Vyjma uznání Applu dostali od společnosti vývojáři jednotlivých titulů i věcné ceny, jako jsou iPhone Xs (512 GB), AirPody, 12,9palcový iPad Pro i s Apple Pencil, Apple Watch Series 4, MacBook Pro, Apple TV 4K a samozřejmě ikonickou celohliníkovou trofej.

#10 Appliště Podcast: WWDC 2019 podrobně

 

Vítězové Apple Design Award 2019

 

The Garden Between

Titul představuje krásný příklad hry, která vznikla z čirého nadšení. Jedná se o surrealistickou logickou hru, ve které neovládáte postavy, ale plynutí času.

icon
The Gardens BetweenThe Voxel AgentsGames129,00 KčStáhnout

 

Ordia

Ordia je akční plošinovka ovládaná jedním prstem, která spojuje jednoduchou hratelnost, chytrý koncept a bohaté vizuály.

icon
OrdiaLoju LTDGames99,00 KčStáhnout

 

Flow by Moleskine

Tato aplikace nabízí praktický a vychytaný nýstroj na zapisování poznámek, který dostává značce Moleskine ve svém názvu. V aplikaci totiž snoubí funkčnost s elegantním designem a ukrývá spoustu užitečných funkcí.

icon
Flow by MoleskineMoleskine S.r.l.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Asphalt 9: Legends

Serie Asphalt přináší propracované arkádové závodění na úrovni herních konzolí už víc než deset let. Tyto hry se chlubí zejména skvělou grafikou, ohromující rychlostí, nádherně zpracovaným prostředím i hratelností. Je však trošku s podivem, že Apple udělil cenu takovému gigantu, jakým Gameloft je, na úkor menším studiím.

icon
Asphalt 9: LegendsGameloftGamesZdarmaStáhnout

 

Pixelmator Photo

Aplikace umožňuje uživatelům účinně upravovat fotografie v elegantním a přehledném prostředí. Hodí se i pro začátečníky, protože nástroje jsou nastaveny tak, aby zásahy fotografiím nijak neškodily.

icon
Pixelmator PhotoUAB Pixelmator TeamPhoto & Video129,00 KčStáhnout

 

ELOH

Tato hra představuje výjimečný logický titul, během kterého nevyjdete z úžasu, ale přitom si krásně odpočinete. Vaším úkolem zde je přesouvat kameny s animovanými tvářemi tak, aby se posílané míčky několikerými odrazy dostaly ke svému cíli.

 

Thumper

Jedná se o hru plnou heavy metalu, bleskové rychlosti a oslňující grafiky. Její princip je prostý. Klepáním na obrazovku udržujete kovového brouka na hladké chromované dráze.

icon
Thumper: Pocket EditionDrool LLCGames129,00 KčStáhnout

 

HomeCourt

Jedná se o aplikaci, která v basketbalovém tréninku způsobila opravdovou revoluci. Dokonale se hodí pro hráče všech úrovní, kteří se chtějí jednoduše ještě zlepšit.

icon
HomeCourt - The Basketball AppNEX Team Inc.SportsZdarmaStáhnout

 

Butterfly iQ

Titul představuje revoluční a inovativní pořizování ultrazvukových snímků. V kombinaci s příslušným zařízením je tak můžete pořídit prakticky kdekoli. Obsahuje nejen AR, ale i strojové učení.

icon
Butterfly iQ — UltrasoundButterfly Network, Inc.MedicalZdarmaStáhnout
Zdroj