iOSiPhone

Apple vydal druhou betu iOS 12.2. Co přináší nového?


14 dní po první beta verzi systému iOS 12.2 přichází druhá. Přináší nové Animoji a lepší práci s aplikací Hudba. Je toho ale ještě více.

Tento týden má sice Apple opravit problémy se soukromím v jeho FaceTime hovorech, určitě tak ale neudělá skrze desetinovou aktualizaci systému iOS. Ta je aktuálně stále v beta verzi, která je dostupná vývojářům k patřičnému odzkoušení nových funkcí. Jaké to jsou?

Předně se jedná o kvarteto nových Animoji. Nově tak budete moci posílat animované zprávy v podobě divočáka, sovy, žraloka nebo žirafy. Žralok je přitom zobrazený celý i s ocasní ploutví, kterou neustále pohybuje. Žirafa pak má charakteristický fialový jazyk. Abyste si však mohli jakýchkoli Animoji dosyta užít, musíte mít zařízení s TrueDepth kamerou.

V Ovládacím centru se pak změnil widget Hudba. Kliknutím na ikonu v pravém horním rohu tak můžete vybírat zařízení, na kterém chcete obsah přehrávat. Při přechodu je také přítomna nová animace. Všechny novinky najdete i ve videu výše.

První beta iOS 12.2 pak přinesla spuštění služby Apple News pro kanadské uživatele, přepracované ovládání pro Apple TV v Ovládacím centru, změny uvnitř aplikace Wallet a to zejména v souvislosti s Apple Pay a několik dalších grafických vylepšení.

Zdroj: AppleInsider.com