Aplikace a Hry

Read-it-later aplikace Pocket dostává velkou aktualizaci. Přichází redesign a tlačítko Listen


Pocket je dlouhodobě velice oblíbená aplikace pro ukládání článků, webových stránek a videí pro pozdější off-line čtení a prohlížení. Nyní rozšiřuje svoji funkčnost.

Vyšla totiž aktualizace na verzi 7.0, která přináší nejen nový design, ale i možnost nechat si skrze jediné tlačítko Listen předčítat text. Tato možnost sice byla v aplikaci dostupná již od roku 2015, vývojáři ji ale průběžnými aktualizacemi neustále zdokonalovali a nyní tak dospěla do svého finálního stádia.

pocket

Listen zejména usnadňuje konzumaci obsahu a to nejen handicapovaným. Nechat si předčítat text tak můžete třeba v automobilu, ale této možnosti využijete i při vaření, kdy je vám předčítán recept, nebo při dalších běžných činnostech, při kterých nemůžete neustále sledovat displej a ke kterým potřebujete obě ruce.

Aplikace Pocket dostala Like a Repost

Aktualizace nicméně přináší i vylepšení tmavého a sépiového módu, přičemž také přidává nové fonty. Aktualizace je samozřejmě dostupná zdarma. Aplikaci si pak můžete naistalovat nejen do vašich iOS zařízení, ale existuje i verze pro systém Android či desktopové počítače. Můžete ji tak využívat i ve svém Macu s operačním systémem macOS.

icon
Pocket: Save. Read. Grow.Read It Later, IncNewsZdarmaStáhnout

Zdroj: 9to5mac.com