Hru Alto’s Odyssey již lze předobjednat. Půl roku po plánovaném vydání

Vývojáři ze studia Snowman, kteří stojí za velice úspěšným prvním dílem Alto’s Adventure, slibovali pokračování Alto’s Odyssey už na léto loňského roku. Předobjednávky se však spouští až nyní.

Hra Alto’s Adventure posbírala řadu ocenění, mimo jiné i to za nejlepší mobilní hru roku 2015. Pokračování v podobě Alto’s Odyssey se ponese ve stejném duchu. Čeká zde na vás krkolomný sjezd, relaxační hudba, střídání denní doby a přibude i spoustu dalšího. Jak to všechno vypadá, se dozvíme už 22. února.

 

Sníh však Alto vyměnil za písek a snowboard za sandboard. Jedná se sice pořád o ten samý svět, jen o jinou lokalitu. Jeho proměny však byly třikrát navýšeny, čímž narůstá atraktivita opakovaného hraní. A protože grafická stránka hry zůstala stejná, tak mezi sebou obě scenérie žijí ve vzájemné symbióze.

Když si hru předobjednáte za cenu 129 Kč, tak se vám ta do vašeho zařízení nainstaluje ihned, jakmile bude k dispozici (dostanete o tom informaci formou notifikace). Ke spuštění však budete potřebovat iOS zařízení s operačním systémem 11.2 či vyšším. Pokud je tedy možnost předobjednávky šedá, aktualizujte jej. Více se o hře můžete dozvědět přímo ve vašem App Storu, kde dnes také bylo její datum dostupnosti konečně uveřejněné.

icon
Alto's AdventureSnowmanGames129,00 KčStáhnout
icon
Alto's OdysseySnowmanGames129,00 KčStáhnout


Kam dál?