Aplikace a Hry

Aktualizace Shadowgun Legends představuje nový PvP režim a týdenní odměny


FPS akce Shadowgun Legends od českých Madfinger Games dostává novou aktualizaci. Přitvrdí PvP souboje a přibude možnost získat lepší výbavu.

Elimination přichází. Jedná se o nový PvP režim boje týmů v arénách, ve kterých budou muset více dbát na to, jak odvážně hrají. Každý totiž bude mít omezený počet znovuoživení. Týmová práce je tak základem úspěchu. Kdokoli se pustí do akce na své vlastní triko, odsoudí tím svůj tým k záhubě. A to jistě nechcete. Nebo vlastně chcete, protože o tuto novinku si řekli sami hráči.

Shadowgun Legends

Kromě nového multiplayerového módu se mohou hráči zúčastnit i speciálních nových událostí. Jedná se o týdenní výzvy, které když splníte, přijdete si na exkluzivní výbavičku. Seznam dostupných úprav vaší legendy se nově rozrostl o vzhled Samurai Demon, či přibyly nové emotikony jako jsou Snake Charmer nebo Street Sweeper.

 

První vlastní turnaj na Gamesconu

Studio Madfinger Games se také zúčastní letošního ročníku veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem, který se koná od 21. do 25. srpna. Poprvé zde ve spolupráci s ESL uspořádají svůj vlastní eSport turnaj, v němž budou soutěžit čtyři týmy. Hned v úvodu si pro nás ale také chystají odhalení velkých novinek. Pokud nebudete přímo na místě, jistě nás sledujte, protože vás o žádnou z novinek neochudíme.

icon
SHADOWGUN LEGENDSMADFINGER Games, a.s.GamesZdarmaStáhnout