AirPods

AirPods 2 přinesou voděodolnost a vylepšené ovládání Siri


Aktuální generace sluchátek AirPods byla představena v září roku 2016. Tento rok bychom se tak měli dočkat nové generace v podobě (zřejmě) AirPods 2.

Jaké novinky by měla 2. generace bezdrátových sluchátek od Applu přinést? Co se týče vzhledu, tak ten by se nějak drasticky měnit neměl, změny se odehrají tzv. pod kapotou.

Apple AirPods

AirPods 2 by tak měla být, stejně jako aktuální iPhony 8/8 Plus/X a Apple Watch Series 3, voděodolná. To je pozitivní zpráva a pokud se informace potvrdí, nebude sluchátkům vadit nějaká ta kapka vody.

Stejně tak by mělo být vylepšené ovládání Siri. Nová generace AirPods by totiž měla podporovat příkaz „Hey Siri“, což aktuální generace neumí a Siri lze spustit jen poklepáním na sluchátko. Vše by tedy mělo být zase o něco pohodlnější.

Apple Siri

Teoreticky je také možné, že nám Apple ukáže nový čip W2, který bude úspornější a efektivnější, než je tomu u W1. Také je téměř jisté, že nabíjecí pouzdro bude podporovat bezdrátové nabíjení a krásně tak zapadne do trojky – iPhone, Apple Watch a AirPods.

Do komentářů nám dejte vědět, zda AirPods používáte a zda byste si koupili novou generaci.

Zdroj: 9to5mac.com