3 nejAplikace a HryApple Watch

3 nejpoužívanější aplikace na Apple Watch podle Janky


Které jsou tři aplikace, které naši redaktorku Janku na Apple Watch nejvíc baví a které nejčastěji spouští? Dozvíte se v našem seriálu 3 nej.

Activity

Tato aplikace zaznamenává a v jednoduchém přehledu zobrazuje, kolik jste za den spálili kalorií, ušli kroků a kilometrů, jak dlouho jste cvičili a jestli jste moc dlouho neseděli u počítače.

Já hlavně oceňuji možnost nastavit si cíl, kolik chci spálit denně kalorií. Takto nastavený cíl mě totiž motivuje k tomu, abych každý den cvičila a byla v pohybu. Musím říct, že cvičení s Apple Watch přináší už první ovoce v podobě klesajících hodnot na osobní váze a mnohem lepšího pocitu ze sebe sama.

Screenshot 2015-07-26 23.24.54

 

WaterCheck

Jednoduchá aplikace, která vám umožňuje zaznamenávat si, kolik jste za den vypili tekutin.

Toto je přesně taková ta aplikace, která je mnohem líp využitelná na Apple Watch než na iPhonu. Je totiž docela nepohodlné nosit s sebou všude iPhone, zato Apple Watch mám neustále na ruce a je otázkou vteřin zaznamenat si na nich s pomocí výběru z několika přednastavených hodnot, kolik jsem toho právě teď vypila.

Byla jsem upřimně udivená, že i v těch největších vedrech, která minulý týden panovala, jsem měla během dne docela problém vypít optimálních 2 500 ml.

icon
WatercheckZAO LogomotivHealth & Fitness25,00 KčStáhnout

 

Shazam

Tuto aplikaci mám v iPhonu už více než rok. Kdykoliv jsem ale chtěla rozpoznat nějakou písničku, dřív, než jsem stihla iPhone vyhrabat z kabelky a spustit Shazam, hrálo už něco jiného. Na Apple Watch je proces rozpoznávání mnohem rychlejší a stejně jako u WaterCheck je to prostě otázka několika sekund.