Apple Pay

Apple Pay je mobilní platební služba, kterou provozuje společnost Apple. Lze tak platit iPhonem nebo hodinkami Apple Watch na bezkontaktních terminálech.


 

Apple Pay v Česku

Apple Pay v Česku stále není, ale Belgie se nyní dočká

Apple Pay v Česku ještě není, ale Belgie se konečně dočkala. Tamní noviny zveřejnily informaci, že by od 28. 11. měla být služba dostupná po celé zemi.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay Cash jde do Francie a Německa. Apple Pay u nás letos nečekejte

Služba Apple Pay je již ve Francii běžně dostupná. Vypadá to ale, že tamní uživatelé se brzy dočkají i nadstavby v podobě Apple Pay Cash.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay dorazí do ČR v průběhu listopadu či prosince

Apple Pay bychom se v České republice měli dočkat již v průběhu letošního listopadu či začátku prosince. Informovali o tom Hospodářské noviny.

Revolut

Revolut by měl již příští týden podporovat Apple Pay

Služba Revolut již v minulosti oznámila, že pracuje na podpoře Apple Pay. Nyní to vypadá, že bychom se této podpory mohli dočkat už za pár dní.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay používá celosvětově více než 252 milionů uživatelů

Platební systém Apple Pay používá již více než čtvrt miliardy uživatelů. Podpora se neustále rozrůstá, takže můžeme čekat, že toto číslo poroste.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple pokračuje v sérii reklam na službu Apple Pay Cash. Tentokrát se v ní pře, kdo zaplatí večeři

Nová reklama se řadí po bok těch již vydaných v sérii „Just Text Them the Money“. Tato má název Dinner a opět upozorňuje na službu Apple Pay Cash.

Apple Pay v Česku

Apple Pay míří do Německa. Podpora České republiky je zatím v nedohlednu

Tim Cook oznámil příchod služby Apple Pay do Německa. O České republice se nijak nezmiňoval, z čehož můžeme usoudit, že Apple zatím podporu pro ČR nechystá.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple vydal novou sérii reklam na Apple Pay Cash

Společnost Apple vydala sérii čtyř krátkých reklam propagujících její službu Apple Pay Cash, čili vlastní řešení na odesílání financí pomocí zpráv iMessage.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay bude již brzo spuštěno v Rakousku. Co Apple Pay Czech Republic?

Platební služba Apple Pay se čím dál více rozšiřuje. Nyní uniká zpráva, že služba bude v následujících týdnech až měsících dostupná v sousedním Rakousku. Nás ale víc zajímá, co Apple Pay Czech Republic?

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Po Polsku přichází Apple Pay do Norska. Blýská se na lepší časy i u nás?

Prakticky ihned po spuštění Apple Pay v sousedním Polsku, byla služba uvedena v život i v Norsku. Tam tedy zatím jen s podporou tří bank. Časem sice dojde i na nás, ale kdy se tak stane, je zatím ve hvězdách.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay jde do Polska. Hned od začátku bude mít podporu osmi bank

Jak bylo v květnu přislíbeno, tak se nyní také stává. Apple Pay bude do konce týdne dostupné v sousedním Polsku. A to rovnou s podporou osmi místních bankovních institucí.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Norsko, Polsko a dokonce Ukrajina se letos mohou těšit na Apple Pay. My stále čekáme

Apple Pay rozšiřuje své pokrytí do dalších zemí světa. U nás je sice stále v nedohlednu, těšit se ale mohou v Norsku, sousedním Polsku a dokonce na Ukrajině.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay je dostupné v Brazílii a expanduje po USA, Kanadě, Rusku, Itálii, Španělsku i Číně

Na začátku měsíce spustil Apple své elektronické platby skrze Apple Pay v Brazílii, nyní službu ještě více rozšiřuje po USA, Kanadě, Rusku, Itálii, Španělsku či Číně.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Reklama Fly Market na Apple Pay pokračuje ukázkou funkce Apple Pay Cash

Chvíli poté, co Apple představil reklamu upozorňující na Apple Pay na iPhonu X, dostává pokračování. To je zaměřeno na funkci Apple Pay Cash.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Jaké jsou novinky kolem služby Apple Pay?

V USA přibylo dalších 20 institucí, které Apple Pay nově podporují. K tomu se služba chystá do Brazílie a rozšiřuje se možnost skrze ní platit jízdenky MHD.

Apple Pay v Česku

Moneta Money Bank potvrzuje příchod Apple Pay do ČR

Vypadá to, že čekání je u konce a podpory plateb Apple Pay v ČR bychom se mohli dočkat již v první polovině tohoto roku. Alespoň to tak vypadá z informací pro investory, které zveřejnila Moneta Money Bank.

Apple Pay v ČR, Apple Pay Cash

Apple Pay přidává banky, nabízí slevy a bojuje v Číně

Apple aktualizoval svůj seznam bank a záložen podporující Apple Pay v USA, nabízí 15 dolarů slevu na nákup květin na sv. Valentýna a bojuje s Alibabou.

Apple Pay v Česku

Apple Pay se chystá do Brazílie a pokračuje se slevami

Dle oficiálních informací přímo s pera CEO Applu Tima Cooka se Apple Pay chystá do Brazílie. Zároveň tato služba pokračuje s týdenními promo akcemi.