Appliště
  • iPhone
  • Mac
  • iPad
  • Apple Watch
  • AirPods
  • Recenze
  • Návody
  • Nakupovat
Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
  • iPhone
  • Mac
  • iPad
  • Apple Watch
  • AirPods
  • Recenze
  • Návody
  • Nakupovat
Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
Appliště
Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky

Apple Watch chystá výzvu ke Světovému dni jógy 21. června

Jan Holeš Jan Holeš
17.6.2026
Apple Watch
Apple Watch výzva k Mezinárodnímu dni jógy

Apple Watch si 21. června připomenou Mezinárodní den jógy speciální výzvou. K odemčení odměny stačí desetiminutový záznam jógy v aplikaci Cvičení nebo v podporované aplikaci.

Také si přečtěte

Apple Watch Series 12 s možnou skrytou 128GB pamětí

Apple Watch 128GB úložiště nabízí, ale uživatel uvidí pouze polovinu

22.9.2026
Apple Watch s otevřeným Přepínačem aplikací ve watchOS 27.2

watchOS 27.2 beta vrací přepínač aplikací s novým gestem

22.9.2026

Apple Watch letos k Mezinárodnímu dni jógy přidají vlastní Activity Challenge. Stačí 21. června zaznamenat alespoň 10 minut jógy v aplikaci Cvičení a na účtu se objeví nová odměna ve Fitness i animované samolepky do Zpráv. Pro uživatele je to malý, ale příjemný motiv k tomu, aby se k pohybu dostali i v běžném dni.

Zapojte se
2
0
0
0
0

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.

Aktuální cenu produktu Apple Watch Series 11 najdete na Alze.

Apple Watch Series 11
Apple Watch Series 11
9 559 Kč
10 390 Kč -8 %
Koupit na Alze›

Co je potřeba splnit, aby se výzva odemkla

Podmínka je jednoduchá: v neděli 21. června spustit na Apple Watch trénink typu jóga a mít ho alespoň 10 minut. Splní ji i ten, kdo použije aplikaci třetí strany, pokud zapisuje jógu do aplikace Zdraví. Nejde tedy o žádnou složitou speciální aktivitu, ale o běžný trénink, který hodinky poznají a uloží do přehledu pohybu.

Dřevákov dřevěný kryty na iPhone Dřevákov dřevěný kryty na iPhone Dřevákov dřevěný kryty na iPhone

Odměna se následně objeví v aplikaci Fitness. Kromě digitálního odznaku dostanou uživatelé také sadu animovaných samolepek do iMessage. Právě to je typická appleovská drobnost, která sice nemění funkce hodinek, ale umí zpříjemnit používání a připomenout, že uzavření kruhů nemusí být jen o běhu nebo silovém tréninku.

Pro koho má tahle výzva největší smysl

Nejvíc z ní vytěží lidé, kteří už Apple Watch nosí denně a rádi sbírají odznaky. Krátká desetiminutovka jógy je pro většinu uživatelů snadno splnitelná, takže výzva funguje spíš jako jemné pošťouchnutí než jako tvrdý sportovní úkol. Pro začátečníky může být navíc dobrým důvodem zkusit pohyb, který bývá šetrnější než intenzivní kardio.

Podobné výzvy Apple vypisuje pravidelně během roku a často se vážou k určitému svátku nebo akci. Oproti větším sportovním kampaním jde o nenápadný formát, ale přesně na něm je vidět, jak Apple využívá Fitness a Apple Watch k budování každodenního návyku. V praxi tak nejde jen o jednu medaili, ale o další drobný důvod, proč hodinky skutečně používat k pohybu.

Pro české uživatele platí stejná logika jako jinde ve světě: pokud se výzva v jejich regionu zobrazí, stačí ji v daný den splnit a odměna se připíše automaticky. Není potřeba nic potvrzovat předem ani hledat speciální nastavení. Největší výhoda je právě v tom, že Apple s podobnými akcemi nekomplikuje cestu k odměně a nechává mluvit samotný trénink.

Pokud vás téma zajímá víc, přečtěte si také iOS 27 přinese tři dosud neoznámené funkce.

Podrobnosti přinesl také Macrumors.

Apple Watch Series 11
Apple Watch Series 11
9 559 Kč
10 390 Kč -8 %
Koupit na Alze›
Štítky: Apple WatchfitnessJógaodznakvýzva

Podobné články

Apple Watch Series 12 s možnou skrytou 128GB pamětí

Apple Watch 128GB úložiště nabízí, ale uživatel uvidí pouze polovinu

Jan Holeš
22.9.2026
1

Apple Watch mají uvnitř 128GB úložiště, ale pro uživatele je dostupná jen polovina. Co to znamená pro výkon a data...

Apple Watch s otevřeným Přepínačem aplikací ve watchOS 27.2

watchOS 27.2 beta vrací přepínač aplikací s novým gestem

Matyáš Kozák
22.9.2026
1

Druhá beta watchOS 27.2 vrací na Apple Watch Přepínač aplikací. Apple mu ale změnil ovládání, protože dvojité stisknutí korunky nově...

WhatsApp na Apple Watch s výběrem emoji reakcí

WhatsApp na Apple Watch nově podporuje reakce všemi emoji

Matyáš Kozák
22.9.2026
0

WhatsApp postupně rozšiřuje aplikaci pro Apple Watch o reakce libovolným emoji. Dosavadních šest předvolených symbolů doplní celý systémový výběr watchOS...

Apple Watch s novým gestem pro App Switcher

watchOS 27.2 beta 2 vrací na Apple Watch přepínač aplikací s novým gestem

Matyáš Kozák
22.9.2026
1

Ve watchOS 27.2 beta 2 se na Apple Watch vrací App Switcher, který v watchOS 27 zmizel. Tentokrát se neotevře...

Diskuze

Diskuze

Zapojte se do diskuze pod článkem.

0 komentářů
T

Váš e-mail nebude zveřejněn.

“

Buďte první, kdo se zapojí do diskuze.

Zatím tu nejsou žádné komentáře. Otevřené, věcné názory pomáhají ostatním čtenářům udělat si lepší obrázek.

Banner

Nejžhavější novinky

iPhone Fold a iPhone 18 Pro

iPhone Fold má dorazit až po iPhonu 18 Pro

Jan Holeš
28.3.2026
0

iPhone 17 s odolnějším sklem Ceramic Shield 2

iPhone 17 dostal sklo, které má konečně ubrat škrábance i starosti

Jan Holeš
28.3.2026
0

iOS 26.4 přidává nové funkce do aplikací pro iPhone

iOS 26.4 přináší velké změny do šesti iPhone aplikací

Jan Holeš
27.3.2026
0

Apple Watch s watchOS 26.4 a novou úpravou Workout aplikace

watchOS 26.4 pro Apple Watch zjednodušuje cvičení i přidává nové emoji

Matyáš Kozák
24.3.2026
0

MacBook Neo

MacBook Neo: stačí 8 GB RAM?

Matyáš Kozák
10.3.2026
0

iPhone 18 Pro

iPhone 18 Pro a 12 novinek, které Apple chystá

Matyáš Kozák
19.3.2026
0

Koncept iPhonu Pro s téměř bezrámečkovým displejem

iPhone Pro k 20. výročí má dostat téměř bezrámečkový displej

Jan Holeš
23.9.2026
1

Poslední recenze

Anker Prime 27650mAh: Powerbanka, která utáhne i MacBook

Anker Anker Prime Charger 250W – recenze 05
Tomáš Svoboda

Recenze Anker Prime 27650mAh ukazuje extrémně výkonnou powerbanku pro iPhone, iPad i MacBook. Má 250 W, displej a rychlé dobíjení.

Číst dáleDetails

Epico UltraPack Qi2 25W 10000mAh: kompaktní powerbanka s rychlým magnetickým nabíjením

Epico Powerbanka Epico UltraPack Qi2 25W 10000mAh – recenze 01
Tomáš Svoboda

Epico UltraPack Qi2 25W 10000mAh míří na uživatele, kteří chtějí rychlé magnetické nabíjení pro iPhone a zároveň kompaktní powerbanku na...

Číst dáleDetails

Štítky

AirPods (173) aktualizace (329) Android (128) aplikace (523) Apple (1434) Apple Intelligence (369) Apple keynote (138) Apple Music (195) Apple store (139) Apple TV (403) Apple Watch (698) Appliště Podcast (196) App Store (577) baterie (171) Bezpečnost (170) Fotoaparát (164) Hry (180) iCloud (136) iLifeHacking.cz (434) iOS (745) iOS 10 (137) iOS 18 (184) iOS 27 (497) iPad (585) iPad Pro (200) iPhone (1407) iPhone 6 (182) iPhone 7 (218) iPhone 16 (141) iPhone 17 (145) iPhone 18 Pro (376) Mac (406) MacBook (253) MacBook Pro (263) macOS (170) OS X (145) příslušenství (202) Recenze (235) Samsung (135) Siri (416) Skládací iPhone (255) Tim Cook (167) TOP (465) umělá inteligence (132) WWDC (137)

Apple magazín Appliště denně informuje o událostech ze světa Apple. iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV a další, to je naše!

  • Redakce
  • Inzerce a kontakt

© 2011 - 2026 Appliště - Všechna práva vyhrazena.

Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
  • Mac
    • MacBook Air
    • MacBook Pro
    • iMac
    • Mac mini
    • Mac Studio
    • Mac Pro
    • macOS Sequoia
  • iPad
    • iPad Pro
    • iPad Air
    • iPad
    • iPad mini
    • iPadOS 18
    • Apple Pencil
    • Smart Keyboard
  • iPhone
    • iPhone 16 Pro
    • iPhone 16
    • iPhone 15
    • iPhone 14
    • iPhone SE
    • iOS 18
  • Watch
    • Apple Watch Series 10
    • Apple Watch Ultra 2
    • Apple Watch SE
    • watchOS 11
    • Řemínky
  • AirPods
    • AirPods 4
    • AirPods Pro 2
    • AirPods Max
  • Vision
    • Vision Pro
    • visionOS 2
  • TV a Domácnost
    • Apple TV 4K
    • Apple TV+
    • tvOS 18

© 2011 - 2026 Appliště - Všechna práva vyhrazena.