Wimbledon 2018 je možné sledovat i v aplikaci

Wimbledon 2018 začíná a všichni sportovní fanoušci jsou zvědaví, jak se bude dařit legendárnímu Federerovi. My zase čekáme, co předvedou naše hráčky. S aplikací budete mít vždy okamžitý přehled.

Nejznámější a nejslavnější tenisový turnaj začíná a ve hře je i spousta českých hráčů. Spíš tedy hráček. I české fanoušky ale zajímá, jak se bude dařit legendě největší – Rogerovi Federerovi. Pokud nepoužíváte univerzální sportovní aplikaci pro sledování výsledků jako je třeba SofaScore, stáhněte si tu oficiální. Wimbledon 2018 se povedla a každým rokem je lepší.

 

Wimbledon 2018 ukáže všechny výsledky

Z největší části budete aplikaci používat pro zobrazení aktuálních výsledků. Ty jsou vidět hned na druhé obrazovce. Ta první skýtá prostor na základní přehled o počasí na místě dění a času. V množství výsledků se můžete ztratit, a tak je vhodné si předem označit oblíbené hráče. To učiníte na třetí obrazovce a všem, které chcete výhradně sledovat, dáte pomyslnou hvězdičku.

Teď stačí ve výsledkové smršti nahoře zvolit zobrazení pouze oblíbených hráčů a hráček. Po rozkliknutí nějakého probíhajícího zápasu se zobrazí podrobná statistika zápasu, kterou zpracovává už několik let technologie od IBM. Vidíte i takové podrobnosti jako jsou naběhané kilometry hráčů nebo třeba procento vyhraného druhého podání. Samozřejmostí je pak živý přepis všech odehraných míčků.

 

Program Wimbledonu jako na dlani

Každý si vyhledává, kdy začínají jeho oblíbené zápasy. Tady máte zobrazený veškerý program. Wimbledon 2018 se hraje na 17 kurtech a není někdy jednoduché odhadnout, kdy zápas začne. Jsou totiž různé dlouhé, takže v programu vidíte vždy začátek prvního zápasu na daném kurtu a pod ním další plánované. Ty logicky začnou ve chvíli, kdy předchozí skončí. Toto hledejte pod kartou „Order of play“.

Zmíněné karty jsou dalším možným zobrazením. V levém horním rohu si je odkryjete a můžete se v prostředí aplikace pohybovat i takto. Po chvilce je ale možné si zvyknout na ježdění po obrazovkách prstem. Jak je každému příjemnější.

icon
Wimbledon 2018WimbledonSportsZdarmaStáhnout


Kam dál?