Venkovní osvětlení Philips Hue bude k dispozici v červenci

Společnost Philips v lednu oznámila, že později tohoto roku uvede na trh tři její produkty ze série Hue, které budete moci použít i v exteriéru. Nyní již víme kdy, kde a za kolik budou k dostání.

Na první otázku je odpověď v červenci, na druhou pak v USA a Evropě a se třetí je to trošku komplikovanější. Chytré žárovky od společnosti Philips, které plně podporují platformu HomeKit, jsou velice populární. Proto tento výrobce rozšiřuje své portfolio o takové žárovky, které můžete mít nainstalované i ve venkovních prostorách, jako jsou balkóny a zahrady.

hue

Mezi nejlevnější sortu exteriérových světel Philipsu jsou ta, která se rozsvěcují pohybem. Obvykle se tak dávají ke vstupním dveřím do objektu atd. K dispozici bude několik jejich stylů, cena nejlevnějšího bude začínat na bezmála třiceti dolarech.

hue

Philips Hue Lily může být použit k osvětlení daných prostor vaší zahrady, jako jsou chodníčky, pergoly atd. Díky aplikaci Philipsu pak mohou vydávat světlo v šestnácti milionech odstínů. Tři taková světla dostanete v jednom balení za 279,99 dolarů.

 

Do třetice všeho dobrého

K osvětlení například příjezdové cesty pak potřebujete opravdu výkonné zařízení, kterým je Philips Hue Calla. Může ale sloužit i jako osvětlení větší plochy zahrady atd. Startovací balík této sady vás vyjde na 129,99 dolarů.

hue

Když Philips na CESu 2018 tato světla představil, zmínil se i o řešení Hue Entertainment. Tento systém dokáže regulovat osvětlení dle toho, jestli hrajete hry, koukáte na filmy, posloucháte hudbu atd. Jedná se však spíše o interiérové řešení, proto se o něm spolu s uveřejněnými novinkami nijak nezmiňuje. Ty jej tedy možná ani podporovat nebudou.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?