Firma Apple

Vánoční Apple reklama radí, ať sdílíte své dárky


Vánoční Apple reklama pro letošní rok je představena. Společnost v ní opět vykouzlila něco originálního. Navíc přináší i poselství.

Jedná se o vůbec první vánoční reklamu společnosti, která je animovaná. Nese s sebou zároveň jedno důležité sdělení, kterým je, ať sdílíte své dárky. Tak se ostatně i jmenuje – „Share Your Gifts“. Celý spot trvá téměř tři minuty a Apple produkty v něm rozhodně hlavní roli nehrají.

Ostatně se zde mihne jen MacBook. Zbytek je o jedné dívce, jejím psovi a jejích přáních. Ty však neukazuje ani neříká ostatním a jen si je schovává do krabice. Až se jednou stane, co rozhodně nečeká a pochopí, že by se o své dárky, přání, kreativitu měla podělit s okolním světem.

Proč je iPad Pro 2018 lepší než počítač? Apple vám řekne hned 5 důvodů

Vánoční Apple reklama a mnoho práce za ní

Graficky je spot velice podobný snímkům studia Pixar. I když to ale na první pohled nemusí vypadat, drtivá většina pozadí hlavního příběhu jsou pouhé kulisy. Apple totiž uveřejnil i video z natáčení, stejně jako to z nahrávání doprovodné písně. Ta se jmenuje Come Out and Play a nazpívala ji Billie Eilish. Song už najdete i v Apple Music.

Vánoční Apple reklama byla vytvořena za maximálního přispění produktů společnosti. Ať už se jedná o iPhony, iPady či počítače Mac. Apple však sdílel ještě další videa ze série Share Your Gifts, která vám sdělí, jak tyto produkty společnosti používají různí jejich uživatelé.

https://youtu.be/ufiepz53a9A

Zdroj: 9to5mac.com