Apple TV

Podívejte se na nový teaser pořadu Applu The Morning Show

The Morning Show bude stěžejní pořad, který má podpořit streamovací platformu Apple TV+


Společnost Apple uveřejnila minutu dlouhý teaser plánovaného pořadu The Morning Show, kterého bychom se měli dočkat už na podzim v rámci Apple TV+.

The Morning Show bude stěžejní pořad, který má podpořit streamovací platformu Apple TV+, kterou společnost plánuje spustit už během letošního podzimu. V hlavních rolích se zde ukážou Jennifer Aniston, Reese Withespoon a Steve Carell. Ukázka toho však příliš nenapovídá.

 

The Morning Show a Steve Carell opět v roli moderátora

Děj se bude odehrávat před, během i po vysílání ranní show, kterou hlavní trojice moderuje a se kterou vstává celá Amerika. Dají se tedy očekávat četná dramata, ale jistě i vtipné výstupy. Ostatně s těmi má Steve Carell bohaté zkušenosti. Stačí si vzpomenout na jeho nezapomenutelné moderování zpráv ve filmu Božský Bruce. Těžko ale doufat, že podobný výstup zde jakkoli trumfne.

Spolu s uveřejněním teaseru vytvořil Apple pořadu The Morning Show i účty v sociálních sítích TwitterInstagram. Pokud se tedy nemůžete pořadu, potažmo celé streamovací služby, dočkat, jistě si je dejte do sledovaných, ať vám neuteče žádná uveřejněná novinka.

For All Mankind, který bude k dispozici v Apple TV+, dostal upoutávku

Zdroj