Aplikace a Hry

Mějte všechny zprávy z Apple webů pod palcem, přichází Stroodel


Nová aplikace od českých vývojářů Stroodel servíruje Apple zprávy z českých a slovenských webů ve slušivém kabátku a bez složitého nastavování.

Co uděláte, když chcete číst Apple zprávy z českých a slovenských magazínů? Prostě projdete všechny tyto weby a postupně se podíváte na nové články? Ne? Takže máte v RSS čtečce naházené odběry pohromadě? Ať už jste na jakoukoliv otázku odpověděli ano, existuje jednodušší způsob konzumace tohoto obsahu.

Česká společnost WEFREE vytvořila novou aplikaci pro iOS, která dokáže články z nejčtenějších českých a slovenských webů vytáhnout a nabídnout v přitažlivé formě ke čtení. Nemusíte tak už hledat RSS zdroj a manuálně jej přidávat. A už vůbec procházet postupně všechny magazíny.

 

Stroodel je zdarma a bez reklam

Aplikace Stroodel je zdarma ke stažení v App Store. Po jejím přidání a spuštění stačí vybrat nabízené magazíny a je to. Nic dalšího dělat nemusíte. Články se pak ukazují ze všech zdrojů hezky pohromadě a když na některý z nich kliknete, zobrazí se pro přečtení. Kdyby vám nevyhovovala forma zobrazení článku, pomocí ikony Safari nahoře vpravo se dostanete přímo na web, ze kterého článek pochází. A vedle té je ještě možnost sdílení.

Stroodel je zatím k dispozici pouze pro iOS, ale brzy se dostane i na Macy. Také je v plánu rozšíření o zahraniční weby jako jsou 9to5mac nebo Macrumors.

Item not available.