Příslušenství

Společnost Belkin uvádí na trh nové 10W bezdrátové nabíječky


Společnost Belkin začala prodávat duo 10W bezdrátových nabíječek Boost Up s jedinečným designem pro iPhone X. K dispozici jsou navíc ve třech barevných variantách.

Obě nabíječky představila společnost Belkin na letošním veletrhu CES 2018, do prodeje se ale dostávají až nyní. Obě nesou označení Boost Up, které je pak rozlišeno přídomkem Charging Pad a Charging Stand. Podle pojmenování tak jde i odvodit, jak vlastně vypadají.

Charging Pad nabízí jednodušší řešení, které má podobu klasické podložky, na níž postačí váš iPhone X či iPhone 8/8 Plus položit. Charging Stand je pak jakýsi stojánek, který nejlépe vynikne s vaším iPhonem X, který do něho můžete mít vložený jak na výšku, tak na šířku. Qi je samozřejmostí, nabíjení zařízení s pouzdrem do tloušťky tří milimetrů také.

I když nabíječky poskytnou výkon 10 W, iPhone dokážou nabíjet jen 7,5 W. Lze je ale použít i s jakýmkoli Androidem s technologií bezdrátového nabíjení, které nejsou výší výkonu tak omezeni, jako telefony značky Apple. Např. telefony značky Samsung lze nabíjet 9 watty.

Vybírat můžete ze tří barevných variant, tedy alespoň ve variantě Charging Pad. Jmenovitě to jsou Midnight Black, Desert Pink a Snowcap White. Tato bezdrátová nabíjecí podložka vás vyjde na 60 dolarů. Charging Stand zakoupíte jen v černé a bílé variantě a to za 70 dolarů. Oba produkty lze zakoupit třeba na Amazonu či na stránkách Belkin.

 

Zdroj: 9to5mac.com