Spigen představil limitovanou edici obalů pro iPhone X. Vypadají jako iMac G3

Pokud disponujete iPhonem X a máte rádi retro, tak pro vás máme zajímavou zprávu. Spigen totiž na trh uvedl retro kryty pro iPhone X, které jsou ve stylu legendárního iMacu G3.

Spigen vydal tento obal k příležitosti 10. výročí založení společnosti. Ano, je to neuvěřitelné, ale tento nejznámější výrobce ochranných krytů (a nejen těch) pro telefony je s námi už hezkou řádku let. Podívejte se tak na velice stylový retro kryt pro iPhone X.

iPhone X ve stylu iMacu G3

Obal vychází z iMacu G3, který je již dnes legendární a vyznačoval se zejména svým barevným provedením. iMac byl představen v roce 1998 a společnost rozdělil na dva tábory – jedni ho milovali a druzí nesnášeli. Ač byl počítač vyráběn v několika barevných variantách (zelená, fialová, červená, žlutá, zelená, šedá, oranžová a další), tak v paměti každého Apple fanouška utkvělo zejména jakési modro-tyrkysové provedení.

A stejný je také obal na iPhone X, který má v sobě zobrazeny i nějaké vnitřní komponenty. V nabídce je také kryt ve stylu prvního iPhonu 2G, který vypadá dle fotografií velice hezky. Majitele také potěší text na vnitřní straně krytu, kde je uvedeno, k jakému výročí je tento obal vyroben a že se jedná o limitované edice.


iMac G3

Kryty si můžete pořídit ZDE za 35 amerických dolarů, tj. cca 750 Kč. Obaly jsou dle prvních reakcí uživatelů o něco málo těžší a robustnější, než tomu je u originálních Apple obalů.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?