Aplikace a Hry

Shadowgun Legends míří na konzoli Nintendo Switch


Vývojáři z Madfinger Games oznámili, že jejich nejnovější herní počin, FPS akce Shadowgun Legends, kterou můžete hrát i na platformě iOS, míří do konzole Nintendo Switch.

Madfingeři mají na svém kontě již více jak 190 milionů stažení jejich titulů. A i když se toto indie studio zaměřovalo převážně na vydávání her pro mobilní platformy, s jejich nejnovějším počinem, Shadowgun Legends, míří i na konzole. Konkrétně tedy na Nintendo Switch.

Jsme nadšeni z možnosti přinést naši nejambicióznější hru i uživatelům konzole Nintendo Switch. Naším cílem není nic menšího, než aby se jednalo o nejlepší FPS hru dostupnou na této platformě.

Marek Rabas, výkonný ředitel společnosti Madfinger Games

Nintendo Switch je japonská herní konzole kombinovaná s handheldem vyvinutá společností Nintendo a představená veřejnosti 20. října 2016. Do prodeje byla uvedena 3. března 2017. Zařízení sestává z displeje, ovladače Joy-Con a dokovací stanice, které se dají různě kombinovat. Displej může stát samostatně a být ovládán na dálku skrze spojený bezdrátový ovladač, rozpojený ovladač lze připevnit na strany displeje a vytvořit tak handheld, či je možno displej zapojit do dokovací stanice připojené k televizi a vytvořit tak stolní konzoli.

Hardwarově je Switch postaven na procesoru Tegra X1 od společnosti NVIDIA, který je doplněn integrovanou grafickou kartou a nově vyvinutým API zvaným NVN od téže společnosti. Shadowgun Legends tak na Switchi poběží při šedesáti snímcích za sekundu.

Switch

Buď Shadowgunem i ty

Hra Shadowgun Legends je první mobilní střílečkou s persistentním světem. Do boje za záchranu lidstva proti invazi tajemných vetřelců se tak vrháte s miliony dalších hráčů. Přítomna je nejen poutavá příběhová kampaň, ale i kooperativní mise, kdy se se svými přáteli ve zbroji vydáváte sejmout pár emzáckých bossů. Vývojáři navíc nedávno vydali aktualizaci, která přidala nové raidy, denní mise i hlasový chat.

 

Zdroj: Wikipedie