iPhone

Podívejte se na zatím nejhezčí render iPhonu 8


Podle uniklých fotografií iPhonu 8 zpracoval server iDrop News rendery nového telefonu. Nabízí i srovnání se Samsungem Galaxy S8.

Kromě podařených renderů vydal server zprávu, která detailně popisuje rozměry nového zařízení. Má být 143,6 mm vysoký, 70,9 mm široký a 7,57 mm tlustý. Poslední hodnota je možná trochu zklamáním, protože iPhone 7 je tenký 7,1 mm a iPhone 7 Plus zase 7,3 mm.

Nejasná je zatím váha nového telefonu. Pokud ale má být tlustší a větší než iPhone 7, logicky by měl být také těžší. Zákazníci tak mohou čekat hmotnost vyšší než 138 gramů. Tolik váží iPhone 7. Pro úplnost, iPhone 7 Plus je těžký 188 gramů.

 

Displej s výřezem nahoře

Na renderech je vidět, že obrazovka iPhonu 8 pokrývá celou přední stranu zařízení. Jediné místo, které muselo zůstat nepokryto displejem, je horní výřez, sloužící pro senzory, přední kameru a reproduktor. Zhotovitelé renderu počítají s tím, že FaceTime kamera bude obsahovat duální objektiv a Apple rozdělí reproduktor na dvě části. Jedna by zřejmě sloužila k hlasité reprodukci a doplňovala dolní reproduktor a druhá zase bude pro telefonování.

render iPhonu 8

Na dalším obrázku je i porovnání iPhonu 8 se současnými telefony od Samsungu. Galaxy S8 měří 148,9 x 68,1 x 8,0 mm a Galaxy S8+ 159,5 x 73,4 x 8,1 mm. Pokud by zpráva byla přesná, iPhone 8 bude tenčí.

Ani iDrop News si nemyslí, že Touch ID bude umístěno na zádech zařízení. Dle renderů by tedy mělo být integrované do displeje. I když to klade velké nároky na zpracování a určitě se výrobci nevyhnou problémům, je to nejelegantnější způsob, jak v případě celodisplejového předku senzor otisku prstů umístit.

Co si myslíte o těchto renderech? Líbilo by se vám, kdyby se do finální podoby iPhopnu 8 trefily?

Zdroj: 9to5mac.com