Firma Apple

Podívejte se do Apple Storu v Thajsku a připravte se na ten v pařížské Champs-Élysées


Apple otevřel svou první pobočku v Thajsku. Podívejte se do Apple Storu v Bangkoku díky množství fotografií. A rovnou se připravte na Champs-Élysées.

V sobotu Apple otevřel jeho první prodejnu Apple Store v Thajsku a druhou v celé jihovýchodní Asii. Maloobchodní pobočka Apple Iconsiam na řece Čao-Praja tak je ústředním bodem pro lidi, kteří si chtějí vyměňovat nápady, učit se a vytvářet nové věci společně. Právě zde je to místo k inspirujícím a kreativním nápadům pro lidi v komunitě společnosti Apple. Podívejte se do Apple Storu v galerii níže.

To alespoň o své pobočce říká sama společnost, a tak jej také prezentuje. Protože se jedná o novou generaci jejích obchodů, tak samozřejmě nechybí prostor pro Today at Apple setkání, na které je právě v textu naráženo. V podvečer otevření celého komplexu, ve kterém se Apple Store nachází, se uskutečnila speciální prezentace s hosty. Na neoficiální „otvíračce“ tak vystoupila např. zpěvačka Alicia Keys.

Apple Store je umístěn přímo pod názvem obchodního centra a rozkládá se na celých dvou patrech. Prim zde hraje zeleň a dřevo. Návštěvníci, kteří se na otevření obchodu dostavili, dostali i upomínkové předměty s logem prodejny.

Podívejte se do Apple Storu

 

Francie je přece jen blíže

V neděli 18. listopadu otevře Apple jeden ze svých největších obchodů v Evropě. Konkrétně se tak stane v pařížské Champs-Élysées. O tomto obchodě byla kupříkladu i řeč při říjnové konferenci s představením nových iPadů ProMacBooku Air. Otevření tohoto obchodu Apple promuje sérií grafických děl, ale také slibuje umělce působící přímo v ulicích.

Podívejte se do Apple Storu

Zdroj: 9to5mac.com