MacmacOS

Podívejte se, jak si vedou nové MacBooky Pro 2018 v testu Geekbench


Nedlouho po představení MacBooků Pro pro rok 2018 na ně vyšly první Geekbench testy. Podívejte se, jak si v nich nové stroje vedou.

Výsledky Geekbench 4 ukazují, že nejnovější 15palcový model MacBooku Pro dosahuje o 12 až 15 procent zvýšení jednojádrového výkonu, zatímco multijádrové výkony se zvýšily mezi 39 až 46 procenty oproti modelům z roku 2017. To je nejlepší meziroční výsledek navýšení výkonu od roku 2011.

Geekbench

Dobře si vedou i 13palcové modely. Ty byly testovány ve verzi softwaru Geekbench 3. Dosahují až 11procentního nárůstu u jednojádrového výkonu a neuvěřitelného, až 86procentního, nárůstu u multijádrového výkonu oproti modelům z roku 2017.

Tyto skvělé výsledky mají na svědomí nejen nové procesory, ale i paměti DDR4. Výsledky by se navíc s postupem času mohly ještě zlepšit, protože na nových strojích ještě probíhá indexování souborů a dodatečné instalace skrytých souborů, které je mírně zpomaluje.

Geekbench

Jak se vám nové MacBooky Pro 2018 líbí? Plánujete jejich koupi, nebo spíše sáhnete po starší ale levnější generaci? Napište nám to do komentářů pod článek.

Zdroj: MacRumors.com