Apple WatchiPhonePříslušenství

Apple představil nové barvy krytů pro iPhony a řemínků pro Apple Watch


Včera, v pondělí 4. června, pořádal Apple úvodní keynote k jeho konferenci WWDC 2018. Zmínil na ní i nový ciferník pro Apple Watch, ke kterým začal prodávat nový řemínek. Pozadu však nezůstaly ani iPhony, které dostávají nové barevné varianty silikonových krytů.

Proužkovaný ciferník sice přijde až na podzim s watchOS 5, ale již dnes si k němu můžete pořídit řemínek, který jej skvěle doplní. Jmenuje se Pride Edition a je k dispozici jak pro hodinky s 38mm pouzdrem, tak pro větší variantu se 42mm pouzdrem. Stojí pak stejně jako ostatní nylonové řemínky a to 1 490 Kč.

Apple Watch

Každý takový řemínek je utkaný z více než 500 nylonových vláken do jedinečného barevného vzoru. Propletením čtyř vrstev tkaniny pomocí monofilů tím vzniká odolný řemínek, který se příjemně nosí.

Apple Watch

Apple s hrdostí podporuje organizace jako GLSEN, PFLAG, The Trevor Project, Gender Spectrum a The National Center for Transgender Equality v USA a ILGA na mezinárodní úrovni, které prosazují pozitivní změny pro LGBTQ lidi. Část výtěžku z prodeje řemínků Pride Edition půjde na podporu jejich důležitého úsilí.

Pokud si tento řemínek tedy chcete pořídit, mějte na mysli, že jim můžete vyjadřovat své smýšlení. Pokud si jej podobně smýšlející lidé na vaší ruce všimnou, mohou vás tak snáze oslovit. Pokud ale do vymezené skupiny lidí nepatříte, můžete se dostat do nepříjemných rozhovorů.

 

Broskvová, brčálově zelená a nebesky modrá

Apple Watch však dostaly ještě tři nové silikonové řemínky. I ty jsou dostupné pro obě velikostní varianty, a také stojí 1 490 Kč. Jedná se o broskvovou, brčálově zelenou a nebesky modrou barvu.

Stejných barevných variant se pak dočkaly i kryty pro telefony iPhone 7/7 Plus, 8/8 Plus a iPhone X. Kryty pro iPhone 7/8 stojí 999 Kč, ty pro iPhone 7/8 ve variantách Plus spolu s těmi pro iPhone X vás pak vyjdou na 1 190 Kč. Všechny řečené produkty jsou dostupné již dnes v oficiální obchodě Apple Online Store.

Zdroj: 9to5mac.com