Aplikace a Hry

Netflix testuje nové uživatelské rozhraní pro svoji iOS aplikaci


Populární streamovací služba plná seriálů a filmů, Netflix, testuje novou aplikaci pro iOS, ve které se odehrává celkem hodně změn. Ty hlavní jsou zejména v jejím ovládání.

Zatím není jisté, kdy bude aktualizace vypuštěna mezi veřejnost, ani v jaké fázi testování se aplikace aktuálně nachází. Dle snímků obrazovky víme jen to, že ovládání bude intuitivnější a při sledování filmu či seriálu tím i méně rušivé.

Netflix

Za vše hovoří minimalistiký indikátor ukazatele hlasitosti, který je stejný, jako má například Youtube aplikace. Změněn je také způsob, jakým je možné přeskakovat určité části filmu či seriálu. Nyní lze poklepat na levou či pravou část obrazovky a to dle toho, zda chcete přehrávání posunout o 10 vteřin dopředu či dozadu (opět stejné, jako v Youtube aplikaci).

Netflix

Vylepšený Netflix také pro Apple TV

Vylepšeno je také ovládání na Apple TV 4. a 5. generace, kde pro přeskočení o 10 vteřin dopředu či dozadu stačí přejet prstem po ovladači v daném směru. Prozatím se o aktualizaci nic víc neví. Máme se na co těšit a doufejme, že aktualizace přistane v App Store ještě tento rok. Pokud ještě nejste uživateli Netflixu, tak se můžete zaregistrovat na oficiálních stránkách služby ZDE.

icon
NetflixNetflix, Inc.EntertainmentZdarmaStáhnout

Zdroj: macrumors.com