Aplikace a Hry

MacX MediaTrans poslouží jako lepší náhrada za iTunes i šikovný pomocník


iTunes stále nenabízí dostatečné možnosti a přenos dat je někdy hodně zdlouhavý. MacX MediaTrans je aplikace, která dělá většinu úkonů jednodušeji.

Ať už zálohujete a přenášíte data z iOS zařízení do Macu, nebo se spoléháte jen na iCloud, MacX MediaTrans se vám může skvěle hodit. Ani iCloud totiž není bezproblémový a pokud máte dat více, musíte si připlácet. V tomto období navíc spousta uživatelů bude měnit svůj starý iPhone za nejnovější model a určitě se tak před přechodem na něm vyplatí data zálohovat.

MacX MediaTrans

Kromě zálohy ale oceníte i rychlý a intuitivní chod aplikace. Není potřeba tak zapínat pomalejší iTunes a bádat nad tím, co zaškrtnout, aby se provedla bezproblémová synchronizace. U MacX MediaTrans prostě přesunete soubor do aplikace a potvrdíte tlačítkem „Sync“.

Využít slevové akce na MacX MediaTrans

 

Přenášejte a převádějte filmy

Kdo někdy chtěl nahrát film nebo seriál do iPhonu, tak ví, že to není úplně jednoduché. Buď musíte soubor převést do formátu, se kterým si iPhone rozumí, nebo využít služeb aplikací třetích stran. A v prvním případě se budete potýkat i s iTunes. MacX MediaTrans ale vše udělá za vás. Soubor videa jen přetáhnete myší do okna aplikace a pokud je formát v pořádku, jen ho tlačítkem „Sync“ přenesete. Když se jedná například o nepodporované mkv, tak se objeví na souboru tlačítko „Convert“ a jediným kliknutím video převedete do přátelštějšího formátu.

MacX MediaTrans

 

Vytvářejte vyzváněcí tóny

Vyzváněcí melodie jsou pro iPhone také hůře sehnatelné. Tedy v případě, že si chcete jako vyzváněcí tón opatřit svoji vlastní skladbu nebo za ně nechcete platit. I s iTunes to lze, ale opět o něco složitěji. Tady pouze přetáhnete libovolnou melodii do okna aplikace a v jednoduchém editoru vyberete maximálně 40sekundovou sekvenci. Synchronizujete a je hotovo. V nastavení telefonu pak už jen stačí požadovaná melodie vybrat.

MacX MediaTrans

Vytvořte z iOS zařízení externí disk

Po připojení iPhonu k Macu se neobjeví v souborovém prohlížeči jako externí disk. Je to oblíbená funkce konkurenčních telefonů a díky ní může chytrý telefon sloužit i jako přenosné úložiště. Aplikace MacX MediaTrans ale disponuje funkcí Flash Drive a ta se chová tak, jak byste z jejího názvu čekali. Opět stačí do okna aplikace přetáhnout libovolné soubory. Přehledně je vidět zbývající místo na iPhonu a nemusíte ani nic synchronizovat. Obyčejně soubor přetáhnete a je na iPhonu.

MacX MediaTrans

Převod fotek z HEIC do JPG

Optimalizovaný formát HEIC, který Apple nyní používá pro ukládání fotografií na iOS zařízeních není ještě podporovaný všemi výrobci, a tak může nastat situace, že vámi zaslaný obrázek si na druhé straně nebude moct nikdo zobrazit. Pro převod do JPG jen označíte požadované fotografie a spustíte.

MacX MediaTrans

Přidávejte mp3 soubory do iPhony přetažením 

Staré mp3 přehrávače jste prostě připojili k počítači, v prohlížeči souborů se ukázal jako externí disk a jenom se přetáhla hudba na požadované místo. I tady to funguje. Vezmete mp3 soubory přetáhnete je do okna aplikace a synchronizujete.

MacX MediaTrans

Do 15. října je MacX MediaTrans pro naše čtenáře zdarma!

Aplikace stojí necelých 60 dolarů, ale když využijete speciální akci, která trvá do 15. října, můžete mít MacX MediaTrans zdarma. Stačí zadat váš mail, na který přijde licenční kód.

Využít slevové akce na MacX MediaTrans