Firma Apple

Jak vypadá Apple ve firmě? Podívejte se na krátký film

Podívejte se na nový krátký film společnosti Apple, který ukazuje, jak to s jeho produkty chodí ve firmách.


Čtyři kolegové, dva dny, jedna šance – to je Apple ve firmě. Společnost právě vydala nový krátký film o tom, jak se s jeho produkty snáze pracuje.

Nové video se jmenuje Underdogs a jedná se o tříminutový krátký film, který představuje všechny důležité produkty společnosti ve vzájemném pracovním nasazení. Sama americká společnost prohlašuje, že pokud mají lidé moc pracovat tak, jak chtějí, mohou změnit budoucnost svého podnikání. A Apple jim k tomu chce dopomoci ideálními nástroji.

Produkty Apple pomáhají zaměstnancům pracovat jednodušeji a produktivněji, kreativně řešit problémy a spolupracovat se společným účelem. A všechny jsou navrženy tak, aby spolupracovaly ideálně. Když lidé mají tu moc pracovat tak, jak sami chtějí, s nástroji, které milují, mohou odvést svou nejlepší práci a změnit tím budoucnost celého svého podnikání.

Video se zaměřuje na čtyři kolegy, kteří mají dva dny na to připravit se na důležité jednání. Najdete jej nejen na YouTube kanálu společnosti, ale i na speciální webové stránce Apple at Work. Nejedná se přitom jen o výstřel do prázdna. Ve filmu vymyšlený box na pizzu je totiž skutečně používán v rámci Caffè Macs.

 

Apple ve firmě má svůj smysl

A může za to zejména ekosystém jeho produktů. Ty umí pracovat zcela samostatně, zároveň ale mohou jednotlivá zařízení ideálně doplňovat. Své o tom ví i společnosti jako jsou Capital One, British Airways a SFK. Na jejich spolupráci ostatně stránka Apple at Work odkazuje.

Zdroj