iPure konference láká na efektivní využívání Apple produktů. Už 6. 6.!

Autoři magazínu iPure připravili vlastní celodenní konferenci zaměřenou na propojení Apple produktů a jejich efektivní využití. Přijďte 6. června do ImpactHUBu Praha a zaposlouchejte se do přednášek.

Historicky první konference v režii iPure.cz se ponese ve znamení propojení. Je pro váš připraveno celkem 7 přednášek a každá je zaměřena na jinou oblast Apple ekosystému. Začíná se od 9.00 a to v prostorech ImpactHUB Praha, Drtinova 10, Praha 5 – Smíchov.

iPure konference

 

Program iPure konference 

 

9:00 – 9:45 Jak na Homekit (Jiří Hubík)

V roce 2014 představila společnost Apple, společně s iOS 8 HomeKit, jako svojí softwarovou platformu, která umožní uživatelům nastavit iPhone nebo jiné iOS zařízení pro řízení chytré domácnosti. Jirka vysvětlí kam se platforma posunula, jak funguje, jaká má pravidla a zároveň se podívá na trendy v podporovaném příslušenství. Těšit se může na tipy a triky, zejména pro nastavení scén a automatizací. 

 

10:00 – 10:45 Udělejte si kancelář kdekoli (Honza Březina)

Potřebujete pracovat na cestách, chcete se osvobodit od pracovního stolu nebo jen naplno využít iPhone a iPad? Připravil jsem pro vás přehled praktických tipů a zkušeností digitálního nomáda. Představíme si užitečné příslušenství, aplikace, služby a postupy. Udělejte si mobilní kancelář kdekoli.

 

11:00 – 11:45 Osobní produktivita a workflow (Filip Brož)

Ze všech stran se na nás hrnou produktivní aplikace všeho druhu, až je někdy těžké se v té záplavě vyznat. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kolik aplikací reálně opravdu používáte? Filip vám představí svůj pracovní/osobní den a aplikace, bez kterých se neobejde. Nebudou chybět chytré úkolovníky, aplikace zaměřené na psaní, blokování sociálních sítí či meditaci.

 

13:00 – 13:45 iPad only (Jura Ibl)
14:00 – 14:45 Bezpečnost a digitální identita (Honza Kučeřík)

Mobilní telefon a tablet je dnes pro většinu z nás tím nejosobnějším a nejintimnějším zařízením. Mnohdy jim svěřujeme daleko více informací, než našim nejbližším. Staly se z nich zpovědnice a úložiště našich tajemství. Ve svém životě se budete mnohokrát muset rozhodnout komu důvěřovat. Honza vám ukáže komu a proč důvěřuje on, a jak v iOS světě funguje digitální identita, která vám může ušetřit spoustu času například při komunikaci s úřady.

 

15:00 – 15:45 Vymáčkněte z Macu maximum (Petr Škuta)
16:00 – 16:45 Jak na střih videa na Macu (Kamil Chudačík)

Potřebujete občas postříhat nějaké video a nejste profesionální střihači? Na co ještě stačí bezplatné iMovie a na jaký typ projektu je již potřeba Final Cut Pro X? Ukážeme si oba v praxi a vysvětlíme si na příkladech, kdy který potřebujete.

 

Základní vstupné činí 1180 Kč na osobu a přihlásit se můžete zde.Kam dál?