Anketa: V jaké barvě byste si koupili nový iPhone 8?

Spekulací ohledně nového iPhone 8 bude ještě přibývat. Nás ale teď zajímá, v jaké barvě by vás nejvíce oslovil? Varianty totiž mohou být jiné, než u iPhonu 7.

Barevných variant iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus je v současnosti rovných 5. Máme tradiční stříbrnou, černou, zlatou a růžově zlatou. K tomu od aktuálního modelu přibyla temně černá s vysokým leskem a poslední je červená verze ve speciální (PRODUCT)RED edici.

iPhone 8 barvy

Spekulace se barvách pro iPhone 8 baví rozdílně. Někdo tvrdí, že bude, alespoň na začátku, k dispozici v méně barevných variantách. Někdo zase omílá, že přijdou nové barvy a to bílá, zrcadlová, nebo měděná. Když už vidíme na internetu nějaký únik, nelze nikdy určit, zda je pravý nebo je to podvrh. Skutečnost komplikuje i kvalita fotografií, ze kterých nelze často přesně určit, jaký barevný odstín uniklá část iPhonu má.

 

iPhone 8 přijde v nových barvách?

Mezi nové barvy jsme zařadili do ankety bílou, zrcadlovou a měděnou. Ostatní volby pak zastávají tradiční černá, stříbrná a zlatá. Specifické varianty jako růžově zlatá, temně černá a červená jsme do ankety nezařadili.

Zdroj fotografií: 9to5mac.comKam dál?