iPhone

Je zde další koncept toho, jak možná bude vypadat iPhone 11


Nový koncept ukazuje iPhone 11 ve videu a to pěkně ze všech stran. Přejímá design podzimních iPadů Pro a vypadá zatraceně dobře.

Předně, tato podoba se inspirovala ostře řezaným designem nových iPadů Pro. iPhone 11 by tak dostal vzhled vzdáleně připomínající populární iPhone 5 (5s, SE). Nechybí mu ani USB-C port, čtečka otisků prstů integrovaná přímo do displeje, či zmenšený výřez pro čelní fotoaparát – reproduktor by se schoval do horního rámečku.

Koncepční video však má několik „ale“. Jedná se totiž o grafickou práci, nikoli o jakkoli ověřený únik informací, jako tomu bylo v předchozích dvou případech (tadytady). I když je vzhled skutečně líbivý, nedá se předpokládat, že by Apple takto brzy upustil od designu jeho X modelů, ani to, že by iPad udával designový směr (dosud tomu bylo spíše opačně).

 

iPhone 11 s 48megapixelovým fotoaparátem?

Nedá se ani příliš věřit tomu, že by společnost integrovala čtečku otisků prstů do displeje. Proč taky, když je tady poměrně spolehlivé Face ID. Tři objektivy hlavního fotoaparátu se pak naopak očekávají, aby u nich ale Apple zmiňoval jakékoli specifikace, je nemyslitelné. Zde se tak grafik Ran Avni inspiroval spíše konkurencí. I když neříkáme, že by se nám 48megapixelový fotoaparát s clonou f/1.6 nelíbil.

Dlouhodobé prodeje iPhone Xs a Xs Max nevypadají dobře

Koncept také obsahuje další hodně sporné oblasti a to zejména na dolní straně u prostupů pro reproduktor. Že by byly jen na jedné straně se nezdá příliš realistické. Stejně jako to, že by Apple v systému iOS prohodil hodnoty zobrazované vedle výřezu pro čelní kameru. Zde je totiž vpravo zobrazován čas, vlevo pak jednotlivé stavové ikony.

Jak se vám tento koncept líbí? A co byste si od telefonu iPhone 11 přáli a co naopak ne? Napište nám to do komentářů pod článek.

Zdroj: 9to5mac.com

banner ICA 2 2 - Je zde další koncept toho, jak možná bude vypadat iPhone 11