Aplikace a Hry

Instagram jde proti YouTube s IGTV (Instagram TV)


Sociální síť Instagram uvedla novou službu, která by měla konkurovat populárnímu YouTube. Novinka se jmenuje Instagram TV, aplikace tedy nese jméno IGTV.

Pokud byste chtěli IGTV používat, nemusíte si nutně stahovat novou aplikaci – i když můžete. Novinka je totiž implementována také do samotné Instagram aplikace. Nově byste tedy měli v pravém horním rohu, vedle zpráv, vidět ikonku IGTV. Pro lepší přehlednost se však nabízí služby oddělit.

IGTV

A co vlastně Instagram TV je? Je to služba, která bude konkurovat YouTube od Googlu (asi ne hned, ale do budoucna určitě). Na Instagram TV budete moci sledovat jak uživatele, které již sledujete, tak také nové pomocí integrovaného vyhledávání. Stejně tak si lze vytvořit váš vlastní kanál a nahrávat svá videa. Samozřejmostí je pak lajkování či komentování videí tak, jak to známe z YouTube.

Hodinové video, vertikální režim

Obsah, respektive video, které můžete do aplikace nahrát může mít délku maximálně 60 minut a ideální by bylo, kdyby bylo natočeno vertikálně. Telefon totiž používáme zejména vertikálně, takže sledování vertikálních videí bude například oproti YouTube v režimu na výšku značně pohodlnější.

icon
IGTVInstagram, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

Co na IGTV říkáte? Dejte nám vědět do komentářů.