Aplikace a Hry

Golfová revoluce startuje, vyzkoušejte GAPP


GAPP je první aplikace na světě, která umožňuje hráčům legálně vyhrávat v online turnajích, které si sami spravují a i vyhrávat hodnotné ceny.

GAPP vytváří online turnaje po různých českých hřištích, do kterých se hráči přihlásí jednoduše přes aplikaci. Oproti běžným živým turnajům se online soutěže liší tím, že probíhají na jednom hřišti kontinuálně po dobu několika dní až týdnů. Díky tomu se hráči nemusí takového turnaje účastnit v předem stanovený den ani hodinu, ale mohou si jej zahrát v rámci jakéhokoliv soutěžního a podle svých časových možností.

GAPP

GAPP je podporován Českou golfovou federací (ČGF) a má přístup k evidenci výsledků a využívá systému HCP. Hráči tedy musí mít oficiální zapsaný výsledek na ČGF, tedy z klasického turnaje nebo nesoutěžního výsledku, ten se pak přepíše do aplikace.  Hraje se na stablefordové body a kategorie jsou rozdělené podle HCP. Po skončení turnaje pak dojde automaticky k porovnání výsledků a vyhodnocení soutěže.

Účast hráče v turnaji je podmíněna uhrazením startovného v aplikaci. Poplatek závisí na hřišti, na kterém se online turnaj koná, a je ve výši 100 – 300 bodů (jeden bod odpovídá hodnotě 1 Kč). Od výše vybraného startovného se pro každý turnaj odvíjí výše výhry/turnajových bodů. Bank složený z turnajových bodů je po vyhlášení výsledků rozdělen dle předem známého klíče mezi hráče umístěné na výherních pozicích.

Turnajové body pak lze přímo v aplikaci uplatnit pro získání věcných výher od smluvních partnerů, např. golfové vybavení, zájezdy, letenky, golfová fee apod.. Svoji výhru si také hráč může ponechat jako vklad do dalších turnajů.

Pro turnaje není určen minimální ani maximální počet hráčů.

GAPP lze stáhnout zdarma do mobilního zařízení pomocí App store nebo Google Play.


Příklad: Je vyhlášen turnaj od 4. 6. Do 10. 6. 2018 na hřišti Karlštejn. Vklad je 300 bodů a turnaje se účastní 50 hráčů. V banku bude tudíž 15.000 bodů a výhra bude rozdělena podle daného klíče sestupně mezi 5 hráčů s nejlepšími výsledky. Za každých 10 účastníků turnaje je vyplacen jeden další hráč.

icon
GAPP TourLiveGolf s.r.o.SportsZdarmaStáhnout