Apple WatchiPhone

I tentokrát se stály fronty. Podívejte se, jak to vypadalo při zahájení prodeje iPhonů Xs, Xs Max a Apple Watch Series 4


První země, kde se začaly iPhony Xs, Xs Max a Apple Watch Series 4 prodávat, byly Austrálie a Nový Zéland. Největší fronta ale byla v Singapuru. Podívejte se, jak to na místě vypadalo.

Na nové produkty společnosti Apple se i tentokrát čekalo dlouhé hodiny před jednotlivými obchody ještě před jejich otevřením. Půlnoční prodeje se nekonaly, otevření obchodů tak bylo naplánováno na osmou hodinu ranní dle daného časového pásma. První na řadě byla Austrálie a Nový Zéland.

Největší nápor zájemců byl ale v Singapuru v obchodě Orchard Road. Zde se fronta klikatila podél vymezeného prostoru a zákazníci dostávali i náramky s pořadovými čísly. Přítomny byly stovky zájemců o nové iPhony i Apple Watch. Všichni přítomní však měli povoleno opustit frontu až na jednu hodinu, aniž by přišli o své místo.

Apple Watch

V Berlíně pak zájemci čekali už od noci, dlouhé fronty ale přítomny nebyly. V Rakousku se pak zákazníci počítali jen na desítky. Ani většina obchodů ve Spojených státech nehlásila nijak extrémní nápor. U nás Apple spustil oficiální předprodej právě dnes. Distribuce však bude probíhat až od soboty 29. září.

 

Pochlubil se i Apple

Apple také průběžně sdílel snímky z různých obchodů napříč celým světem. Pozadu nezůstal ani účet Tima Cooka na sociální síti Twitter. I CEO Applu se totiž musel pochlubit tím, jakou má radost, že se nové produkty společnosti konečně dostávají mezi její zákazníky.

Zdroj: MacRumors.com