Aplikace a Hry

FIFA World Cup 2018 začíná už dnes. Jaké iOS aplikace se vám hodí ke sledování dění?


Mistrovství světa ve fotbale, tedy FIFA World Cup 2018, začíná už dnes a bude trvat až do 15. července. Jaké iOS aplikace vám pomohou se sledováním dění na šampionátu?

Fotbalu nemusíte fandit ani rozumět, a přesto se neubráníte nadšení z tohoto měsíc trvajícího světového šampionátu. Vždyť jde o jednu z nejvelkolepějších sportovních událostí vůbec. Od strhujícího dění na hřišti, až po vášnivou atmosféru mezi statisíci fanoušky.

FIFA World Cup 2018

Mistrovství světa ve fotbale 2018 je 21. mistrovstvím asociace FIFA, které se poprvé v historii uskutečnění v Rusku. Mistrovství se bude konat v jedenácti městech na dvanácti stadionech. Jsou to: Moskva (stadiony Lužniki a Spartak), Petrohrad, Kaliningrad, Jekatěrinburg, Nižnij Novgorod, Kazaň, Samara, Saransk, Volgograd, Rostov na Donu a Soči. V Evropě se bude konat poprvé od roku 2006 a bude to vůbec poprvé, kdy se tak stane ve východní Evropě.

FIFA World Cup 2018

Rusko se již ucházelo o uspořádání mistrovství v roce 1990, tehdy ještě jako součást Sovětského svazu, ale v hlasování FIFA v roce 1984 neuspělo s Itálií. Očekává se, že to bude nejdražší fotbalové mistrovství v historii, odhadovaný rozpočet je totiž ve výši 11,8 – 14 miliard dolarů. Přítomno je 32 národních týmů, mezi kterými je vůbec poprvé Island a Panama. Český národní tým zde chybí již potřetí v řadě, protože ani tentokrát se nedokázal probojovat z kvalifikace.

 

Aplikace vhodné ke sledování dění okolo šampionátu FIFA World Cup 2018:

Item not available.
Item not available.
Item not available.

A pokud byste si chtěli zkrátit čas čekání mezi jednotlivými zápasy, jistě se hodí strávit jej u oficiální hry fotbalového mistrovství FIFA Football.

icon
FIFA FootballEA Swiss SarlGamesZdarmaStáhnout

Zdroj: Wikipedie