Aplikace a Hry

EaseUS MobiMover rychle a snadno přesune data z iPhonu do Macu a obráceně


EaseUS MobiMover je jednoduchá aplikace, která přesouvá data mezi iPhonem, Macem, počítačem nebo iPadem. Oproti iTunes je opravdu triviální.

Přesouvání dat mezi iPhony a vlastně všemi iOS zařízeními není někdy úplně pohodlné. Menší množství zvládnete přetáhnout bezdrátově a využijete tak například AirDrop. U většího objemu ale budete čekat dlouho, takže je lepší telefony nebo tablety připojit k počítači nebo Macu a prostřednictvím něj data mezi nimi přenést. iTunes jsou v tomto případě občas šíleně nelogické. EaseUS MobiMover ale nabízí jednoduchou alternativu.

Předně je nutné říct, že aplikace EaseUS MobiMover je k dispozici pro macOS i Windows a v bezplatné verzi obsahuje všechny funkce. Oproti placené, za kterou pro jedno zařízení dáte necelých 50 dolarů, ji nemůžete upgradovat a nemáte neustálou podporu. Což není zase tak nic hrozného.

 

EaseUS MobiMover jako maximálně jednoduchý přenašeč dat

Na začátku si jen vyberete, jakým směrem budou data putovat. Mohou se přenášet z počítače do iOS zařízení, opačným směrem, nebo mezi iOS zařízeními. V každém případě je nutné minimálně jeden iPhone nebo iPad k Macu nebo PC kabelem připojit.

Pak si zvolíte typ dat, která se budou přenášet. Na výběr jsou tak třeba hudební soubory, fotografie, videa, nebo i kontakty. Vyberete, určíte kam se mají uložit a už se přetahují. Zkopírují se všechna data vybraného typu. V tomto případě tak nemáte na výběr si zvolit jednotlivé soubory.

Na druhé záložce už můžete procházet všechny soubory na iOS zařízení a zaškrtnutím si jednotlivé položky přesouvat. Také je lze rovnou z iPhonu nebo iPadu smazat.

 

Video downloader jako bonus navíc

Stahovat videa z YouTube, Vimea nebo dalších podobných služeb už umí kdejaká aplikace. EaseUS MobiMover není výjimkou, ale navíc lze vybrané video stáhnout rovnou na připojený iPhone nebo iPad. V rozhraní stačí jen vybrat iOS zařízení, zkopírovat link videa a po stažení se uloží do telefonu nebo tabletu.

Bezplatnou verzi aplikace stáhnete z oficiálních stránek a za 0 Kč dostanete opravdu šikovný nástroj pro rychlý přenos dat mezi svými zařízeními.