iPad

Co dovede iPad Pro? Možná se budete divit

iPad Pro zvládne naplánovat svatbu, natočit film i komponovat hudbu. Jak na to se podívejte v nových videích Applu


Apple nahrál na svůj YouTube kanál šest nových videí, které prezentují, co dovede iPad Pro. A není toho zrovna málo. Přesvědčit se ostatně můžete sami.

Jak ukazuje první spot, život s iPadem je evidentně pěkná jízda. Lze jej používat doma, za pochodu, v metru i letadle. A to klidně i s příslušenstvím Apple Pencil. Oproti prvnímu videu, které má 38 sekund, je už to druhé (a všechny další) delší jak jedna minuta. Ukazuje, jak si za pomoci iPadu ideálně naplánovat vaše cestování.

 

Další pak znázorňuje, jak naopak naplánovat ideální svatební den, přičemž nezapomíná ani na nutnou relaxaci. Dále se dozvíte, jak nastartovat vaše podnikání, jak s iPadem Pro vytvořit video a jak s ním komponovat hudbu.

 

Co dovede iPad Pro? Všechno, chtělo by se říci

Samozřejmě je ve všech videích kladen veliký důraz na multitasking, práci s více okny a nezapomíná se ani na příslušenství, jako je např. Smart Keyboard Folio. Zároveň také vidíme, že Apple doporučuje natáčet video ve 4K, stejně jako připomíná možnost nabíjení iPhonu skrze iPad Pro.

Apple uvedl video, jak vznikala tvorba spotů made with iPad Pro. Samozřejmě na iPadu Pro

 

Z aplikací dojde například na LumaFusion, Animation Desk, NBA 2K, Felt, Notability, Trello, Calm, Procreate, Affinity Designer, Impress, Universe a další. Zajímavé pak jistě je, že všechna výuková videa byla také na iPad Pro natočena a v něm zpracována. Apple možnostem iPadu Pro věnuje i speciální stránku. Sami se tak můžete přesvědčit, co dovede iPad Pro, zde.

Zdroj