Příslušenství

Vybíráme chytrý náramek pro iPhone


Bez chytrého náramku už spousta z nás ani nevychází z domu. Jaký je výběr a co všechno taková zařízení zvládají? A kolik stojí?

 

Fitbit Flex 2

Chytré náramky od Fitbitu se vždy vyznačovaly výborným zpracováním a hlavně jste se mohli spolehnout na vyladěnou aplikaci pro iOS. Flex 2 je tenký, lehký a díky 5 LED diodám vidíte, kolik jste za den už nachodili kroků (případně lze nastavit na jiný parametr jako spálené kalorie atd.). Rozsvícení diod je řešeno dvojitým poklepáním na náramek. Uvnitř plastového náramku je samostatná měřící jednotka, kterou můžete jednoduše vyndat a vyměnit náramek za jiný. K dispozici je několik barevných variant.

 

 

Garmin vívosmart HR

Také Garmin je zárukou kvalitního výrobku. Náramek umí kromě měření denní aktivity a spánku odečítat vaší tepovou frekvenci. Tu je schopen měřit během dne i spánku. Obsahuje poměrně velký displej, který je dotykový a díky černobílému zobrazení je dobře vidět na přímém slunci. Upozorní na příchozí sms nebo hovory a ke zvýšení vaší pozornosti využívá vibrací.

 

 

Polar A360

Náramek od Polaru je stylový doplněk s barevným displejem. Finská společnost nabízí svůj měřič A360 v několika barevných variantách. Je vodotěsný do 30 metrů a také dokáže změřit tepovou frekvenci. Při každodenním hodinovém měření tepu vydrží na jedno nabití až 12 dní. Přenos dat do telefonu probíhá přes Bluetooth a o zobrazení dat se postará aplikace Flow.

 

 

LAMAX Tech BFit

Náramek od Lamaxu je hitem v poměru cena/výkon. Za svoji poměrně nízkou cenovku totiž nabídne vodotěsnost, dotykový displej, zobrazení příchozích hovorů a zpráv nebo aktivaci displeje pohybem zápěstí, jako to umí Apple Watch. Režim monitoringu spánku je vybavený tichým buzením pomocí vibrací a na jedno nabití vydrží kolem 7 dní.

 

 

Xiaomi Mi Band 2

Jestli je Lamax Tech BFit bestsellerem, o Xiaomi Mi Band 2 to lze tvrdit dvojnásob. Za zhruba poloviční cenu dostanete hezký náramek s OLED displejem, který změří vše důležité a hlavně vydrží na jedno nabití úctyhodný jeden měsíc. Chlubí se odolností IP67, takže se s ním můžete i sprchovat a upozorní na příchozí volání i zprávy.